Září 2014

1.8 | JUMPING DANCING TUMBLING

30. září 2014 v 16:40 ✿ anime & manga update

Radši začnu tím kratším, tím, kde to skončilo...

TUMBLING [2010] タンブリング
autor | Wataru Mizukami

Tato sportovní shojo manga začala vycházet jako adaptace na stejnojmenou japonskou doramu v roce 2010, popisuje tedy stejný příběh se stejnými charaktery. Pod ruky se mi dostaly pouze dvě kapitoly, ostatní buď nevyšly, nebo nejsou doposud přístupny širší veřejnosti, což za takové mínus ani nepovažuji. Tím beru mangu za uzavřenou.

2012 ▌NARUTO SHIPPUDEN MOVIE 6

14. září 2014 v 21:00 ✿ naruto


劇場版 NARUTO -ナルト- ロード・トゥ・ニンジャ
ROAD TO NINJA: Naruto the Movie


PODLE SÉRIE NARUTO | Masashi Kishimoto
režie: Hayato Date | 110 min

» Ze dne na den přichází náš známý maskovaný muž a s sebou přivádí své věrné poskoky; návrat Akatsuki? Právě teď?! WHY?! Konožští ninjové se jim postaví ve své plné síle, ale Narutovi a Sakuře se nepodaří po těžkém návratu domů odolat Tobiho zákařnému genjutsu. Skončí uvězněni v jeho oční technice ve světě, kde je vše postaveno hlavou dolů. Sakura, ještě před chvíli ztrapněna humorem své matky a otce, se stává dcerou oslavovaného hrdiny vesnice a Naruto... potkává své rodiče?! By the way, Sasuke is home. Yeaaaaah. Je jenom na nich, zda se jim podaří dostat se z tohoto vysněného světa pryč, nebo podlehnou žití životů, o kterých vždy snili. Mohlo by jít o nekončené Tsukuyomi? Tobi, pán všeho, však tahá za nitky v obou světech; a i v případě nového nepřítele?


dojmy | fairy tail 2014

10. září 2014 v 16:40 | #spoilers |  ✿ fairy tail

http://37.media.tumblr.com/0c04a11c94fc6c044cfdf35a9c7786fa/tumblr_n2tpy2uLOX1r60zuio3_r1_250.gif

Tento update mi blokuje život už od dubna, takže konečně moje duše dostává klid. Docela jsem se na pokračování Fairy Failu těšila, i když toto anime beru s ohromnou rezervou a myslím si o něm své.

Fairy Tail [2014] フェアリーテイル
▌podle série: Fairy Tail
▌x dílů | pokračuje, kde skončilo

Anime pokračuje opravdu tam, kde skončilo, a trochu mě namíchlo, že se nesnažilo ani o nějaké krátké podrobnější shrnutí aspoň toho, co se stalo posledně, protože MNĚ to tam za ten rok zatraceně dost chybělo. Vychází od začátku dubna.

č l á n k yn a v i g a c em a i l b o xa n i m e & m a n g ab l o g r o l l
vzkazy určené pro komentáře, které nesouvisí se články a jinak budou smazány
rozcestník obsahující odkazy na tituly vyskytující se na blogu, recenze, updaty s novinkami a postřehy a další, postupně se
aktualizuje
seznam blogů, které navštěvuji, postupně se aktualizuje, více

pár slov o přispěvatelce, postupně
se aktualizuje

měsíční zápisy do deníku formou
kalendáře s fotkami, informativní

historie všech článků blogu chronologicky dle data vydání