Duben 2015

eternal homo summer | recenze (?)

18. dubna 2015 v 14:38 ✿ free!!
Upřímně mě dost štve, že jsem s tímto článkem nezačala dřív, protože jsem anime dokoukala v lednu. Moje dojmy se totiž nezměnily a tento článek bude postrádat absolutní důvtip, jaký by měl mít. A tohle anime bylo... prostě... ugh.

FREE!-ETERNAL SUMMER- [2014]
▌sequel série FREE!
bez předlohy | 13 epizod

» Poslední rok na střední právě začal a pro Haruku, Makota a Rina to znamená začít přemýšlet a pevně rozhodovat o své budoucnosti. Je lepší být si vědom svých dalších kroků, nebo je lepší o nich radši vůbec nepřemýšlet? Poslední společné závody s novými překážkami, kde se rivalské síly spolu znovu utkají, se blíží. Podaří se to Iwatobi zvládnout i pod takovým nátlakem?

dojmy | tokyo kushu

3. dubna 2015 v 20:03 ✿ tokyo ghoul

Tokyo Ghoul [2011] 東京 喰種
autor | Sui ISHIDA

seinen | dark fantasy, drama, mystery, akce, tragédie

Velice úspěšně ignoruju vydařené anime adaptace a stále tomu říkám "první dojmy", i když už jsem za půlkou mangy a blížím se rychle ke konci. Dala jsem si "předsevzetí", že během prázdnin tuto mangu uzavřu, což se mi zatím úspěšně daří, ale taky jsem chtěla napsat své myšlenky o prvních... několika... desítkách... kapitol. A tak. Takže jsem zrovna u kapitoly 96 nebo kolik nuceně přetrhla čtení a mrzutě sestavuju dohromady pár nějakých vtipných vět, ostatně jako vždy. :D