3.1 | manga update

7. července 2015 v 22:17 | # spoilery |  ✿ anime & manga update

Spoilery, moc spoilerů; čtěte na vlastní nebezpečí jako vždy.

http://68.media.tumblr.com/6efcaa94d2e951a4f0bc5abfae01e62e/tumblr_nqyx60sl8n1skvtnto3_250.pnghttps://2ch.hk/ma/arch/2016-06-03/src/605135/14576336188610.pnghttp://68.media.tumblr.com/ed2cdbab6bac09638f7385031cf45495/tumblr_n76nthySn71tdafdno3_250.png

#BLEACH #gangsta #karneval #koisuru boukun #magi


https://36.media.tumblr.com/8f67f0ac905214ed3d37fe523c91a1a6/tumblr_nqkiylWvrM1rrf9vko1_500.jpg
Bleachch 633 』 Myslím, že naposledy jsem o Bleachi psala v "big bloody updatu". Od té doby se stalo tolik věcí, že je o nich i snad škoda mluvit. Well, it was my B-Day. That week after I wasn't actually able to leave my room... ALE CO SE TO TEĎ DO PRDELE ZASE DĚJE. Koho zatraceně zajímá románek (basically) Bazze a Juuga už přes tři kapitoly? Proč to tam je? Myslím to vážně; proč? Když věci nesere Renji, tak se asi po desáté objeví Bazz, který měl být už dvanáctkrát mrtvý, se svými vylepšenými skilly. Wait. Ten jeho útok s prstem je vlastně stále to stejné. Interesting; {I like h i s new pants tho}

Kde je Ikkaku, bloody hell.

◄ I think I fucking love that new cover. By love I mean I'm obsessed. That dude is like a really good fucking parody of Aizen, Ginjo and some arrancar crap but Quincy. I'm really obsessed.


https://68.media.tumblr.com/653b89ba31c1ab93897c057dd01330c7/tumblr_nzy3koCrkn1u3k6q2o1_500.png

OK, so Haschwalth is no more Haschwalth (long name no more, he turned to Jugo-pyon))). His ego is absolutely gone thanks to this lovey-dovey part where his extreme girly face was born. Nice. But I don't care actually.

Bazz is not bald. w o w He's like son of Ikkaku and Kensei. W h y y


https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/13/fa/4e/13fa4ee0c61ffa70707d94ae4aa2ca43.png
Gangstach 36 』 I'M ALMOST SHADING TEARS BC OF MAFIA FUCKERS, WHYYYYYYYY.

Plot: Drugs. Guns. Drugs. KILLING MANY PEOPLE. Sex. Money. Drugs. GUNS. Killing. Sex. Mafia cars. Guns. Blood. Killing. Swords. MAFIAAAAAAAAAAAA

Ve zkratce - takové pěkné věci se dějí v Ergastulumu a někde tam mezi temnými ulicemi se nachází Benriya (parodie na Yorozuyu) skládají se ze dvou členů schopných všeho, které každý, kdo už o nich slyšel, respektuje - Warric a Nicolas. They addopt a hooker huge tits, Al-chan, and this is their story.

Dlouho jsem se na tuhle mangu chystala a podařilo se mi to uskutečnit až prvním dnem prázdnin, hah. Byla jsem překvapená, když jsem zjistila, že se tímto létem vysílá anime, ale to jsem ještě nevěděla, s čím budu mít tu čest. TOHLE JE TAK KUREVSKY DOBRÝ. Četla jsem recenze, kde lidé říkají, jak je tato manga strašně nudná a násilná a dětinská (???) a cosi blah meh, no, mně to přijde dost boží.

Upřímně, mně samotná existence mafie přijde dětinská, proto snad i tato manga je, když popisuje toto téma, nicméně mě takovéto příběhy dost berou a tematika taky.

Myslím, že si asi koupím třetí volume flashbacks rulez. Možná si koupím všechny. Sice si šetřím na foťák, ale strašně to chci. Tohle je snad první manga s oficiálním překladem, kterou bych opravdu nejvíc chtěla, a je dostupná ke koupi.

Warric is totally into Al's tits & can't live without Nico. Al-chan is totally into Nico. Nico is totally into sorrow, blood, pain, lonely paths and his drug. I'll commit suicide if he dies.

love triangles are everything. especially in this manga.

Mám trochu bordel ve vedlejších postavách, je tu moch italských jmen a neumím si přiřadit obličej ke jménu. No, v posledních pěti kapitolách se mi to vlastně docela podařilo rozlišit, ale do příště to asi zapomenu. JESTLI MARCO-NII UMŘE, TAK BUDU BREČET. Pět nových rawů je venku bez překladu, WHY.

My body is not ready for anime yet. Why does Suwabe-sama dubbing Warric. It makes me cry. Speaking about crying, Nicolas' face makes me cry more. His expressions are like there's nothing in this world what could make him happy...

The most sad thing about this whole fucked up story is that Nico will never hear Alex sing. deaf bastard

And what do you mean by he's 169 cm? I mean... His body is like 269... But he'd like me... probably

http://40.media.tumblr.com/dc024fe5ad236a45f1363ecba43c6ffb/tumblr_n6w4fd0AFN1sd3ea5o4_500.png


http://vignette2.wikia.nocookie.net/karneval/images/1/17/Volume_14.png/revision/latest?cb=20141227044501
Karnevalch 87 』 Čekat půl roku na překlad kapitoly u mangy, která vychází měsíčně, je dost dlouho. Dost mě to mrzí a přeju překladatelům a editorům a všem podílejícím se na tomto projektu pevné nervy, snad se dají brzy zase dohromady.

No, od posledního updatu v prosinci jsem se tedy posunula jen o dvě kapitoly. Gareki se vrátil na Kuronomei, nice one bro! Vzdal se touhy být cirkusák a stane se výzkumníkem. Yay. Nevím, jestli se smát nebo brečet, ale moc si neumím představit Garekiho v laboratorním plášti... *cry* Ale i když s těmi jeho brýlemi (wow, on to furt nosí?) je jeho fashion styl na dobré cestě! But Yogi doesn't approve; I love this gay tho.

Cítím prapodivné blaho, když se koukám na Naie. Po Gangsta to bylo takové jemné pohlazení si přečíst novou kapitolu Karnevalu... I've never seen such a pure and innocent kid. I don't want him to grow up. TT////TT Gareki can understand me! {I want to become like you, Sheep-san.}


https://40.media.tumblr.com/65960ff7c87e3ed5b990689ce0604ac9/tumblr_nnzappGYsf1tx1x8co1_540.jpg
Koisuru Boukunvol 10 - ch 2 』 Téměř po roce vyšlo pokračování této mangy, která, jak jsem si všimla, se stále probouzí z mrtvých. Nemůžu si pomoct, ale přijde mi, že se od posledně vztah našich dvou protagonistů o trochu vzdálil. Jako by se to všechno, co se stalo, vůbec nestalo??

No, Morinagu pozval na svatbu jeho dávný přítel (old bro, not bf) z jejich rodného města, tak s sebou po hodně velkém úsilí vzal i senpaie, kterého trochu dost rozhodí, že to byla gay svatba. w o w. Morinaga má komplexy ze svého domova a beztak půjdou navšívit jeho rodinu, úplně to vidím. I když se kurevsky pohádali a Morinaga se nehádá, přijde mi hodně loajální... But I bet he'll rape him again... Strašně mi to teď připomnělo Harudaki, hah.

No, byly přeloženy zatím jen dvě kapitoly, tak uvidíme. Číst se to pořád dá...


http://40.media.tumblr.com/e0ad12268b89b470c7835dd0d29a90fd/tumblr_nqfx2kURfP1rejw54o1_1280.jpg
Magich 272 』 Myslím, že jsem chtěla udělat "Velký Magiho update", kdo by to ale četl? Počkat. Já. KYA. Strašně se mi nechce, zároveň po tom ale velmi toužím. Mé první dojmy z této mangy sahaly tuším k arcu s Magnostadtem, tudíž jsem obsáhla celou zanimovanou část, a chtěla bych si vzpomenout tedy na ty epické důsledky střetu Kouena a ostatních, hlavně Alma Torran arc a pak ta válka, kde je zase tisíc plot twistů. Počkat, o tom jsem vlastně už spazzovala v březnu, achjo. Asi na to kašlu a ulevilo se mi. Není nad to to shrnout ve třech odstavečcích o třech větách. Na co budu psát upadte, tak je Sinbad no Bouken. ^ w ^

Alibaba, plz.

Vždycky, když je nějaký plot twist týkající se Alibaby... Dopadne to nějak debilně. Jako vždycky. Ale ten výsledek souboje s Hakuryuuem... Byla jsem z toho trochu v prdeli, to uznávám.


I can't anymore. Já si říkám, že mě to nepřekvapilo. Tady mě už nic nepřekvapí.

Judar za nějaké dvě části prošel pěkně cool vývojem, větším než za celou mangu.

Co se války týče, zatím se mi nezdá, že se něco významného děje; souboje supporting postav neprožívám tak jako třeba v Bleachi. Ale líbilo se mi ukončení poslední kapitoly, kde se střetli dva generálové proti chiméře-kunovi a tomu pig-head-dědovi, kteří mají titání těla...? Wow such a crossover.

http://68.media.tumblr.com/b582532c0e5a147ddd7e9ddca5babe3a/tumblr_np361a8EKx1txbf49o1_1280.jpg


I can finally understand why Alibaba has never had a girlfriend. Everything makes sence now.

I'm sorry bro. But this is even too much for me. I'm laughing so hard.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nessa Nessa | Web | 10. července 2015 v 13:02 | Reagovat

Bleach. Kill me please. *tri roky sa chystá prečítať si mangu a stále sa k tomu nedokopala xD* Ale na Gangsta som minule čítala niekde recenziu and for bloody hell, I WANT TO READ THAT o.o xD Akonáhle dočítam jednu mangu, z ktorej mi zostáva asi osem ch. tak idem na to :I :D

2 Mizu Mizu | Web | 10. července 2015 v 18:32 | Reagovat

Nevím proč, ale Blondie mi tak trochu připomíná (vzhledově) Miku z Owari. But the crazy one is Pinkie [nebo je to fialová? Who cares.] Tři kapitoly je dost. JE TO OPRAVDU DOST na to abych to nechala bez povšimnutí. New Quincy jsou celkově jako parodie na ostatní postavy.
Gangsta?! Senpai čte Gangsta!! Opomenu fakt, že sis to přidala na MAL, takže už o tom chvíli vím, ale stejně: senpai čte Gangsta!!! Hm. Ani to není až tak moc velké překvapení, protože je to opravdu úžasná manga, nevermind. Anime zatím opisuje mangu… jen: http://kurageki.tumblr.com/post/123229875696/gangsta-manga-ch-1-vs-anime-ep-1

Karneval jsem přeskočila. Chystám se na tu mangu už protivně dlouho. Koisuru Boukun mi nic neříká, gomen.

ALE MAGI! [Sorry i need to cry it out.] Senpai, mohla bys mi něco vysvětlit? [http://a.mangatown.com/store/manga/6151/20-273.0/compressed/p018.jpg?v=1436449334] I’m freaking angry! I started to like Sin and than this, he is about to kill my precious Ren family?! Who is he kidding?! I know from the start that he is kind of bad guy, but later he was all kind and had smart talks... and everything was alright... and than this... his alies is about to kill Kougyoku and Kouhu? ... he ends up... i won't like him anymore... go and die, Sindab! Nebo možná jsem jen já vedle? možná Ren family má být záporná. bu i like them more then fucker Sindbad. if they kill them i will cry. i don't wanna cry. no. i don't wanna see them dead. guys you are stronger. put your asses together and kick all of their butts. this fucker Sindbad. that fucker. he is so sly. it piss me off. fuck... i should end there.

Omlouvám se za svůj citový výplav výše, ale co jsem tak postřehla, tak jediná senpai se zajímá o magi. A TEN UPDATE CHCI! (so selfish) Well Sin, ugh. U Magi zase já prožívám souboje supporting postav… z toho nahoře to jde poznat, co?

3 Aya Aya | Web | 19. července 2015 v 19:55 | Reagovat

[1]: Tři roky se chystám přečíst několik mang a bojím se, že to nikdy nedám. XD

Gangsta is pain. But a fucking good one.

[2]: úplně tu barvu nedokážu charakterizovat, ale na nějaké collor page měl Bazz vlasy růžový. :D A v anime beztak bude mít nějakou úplně jinou barvu. Wait? Anime... haha

Ale ten souboj dopadl nakonec docela dobře (dobře v rámci možností), i když to bylo doooost předvídatelné. :D Poslední kapitola se mi líbila, zase tam byl ten super Quincy dude z coveru, jehož jméno mi uniká. :D

ČTU GANGSTA FUCK YEAA. MAL knows everything. :D Hej nemohla jsem to vydržet a minulý týden jsem začala koukat. Měla jsem fangirl záchvat v prvním díle a Nicův zadek ve druhým díle mě zničil. I didn't expect that...

Karneval je fajn, ale nevím, jestli tě bude bavit. Taková ňuňuňu manga. :>

Koisuru boukun je yaoi manga, psala jsem o ní v prvním velkém BL updatu (3.0); nevím, jestli jsi ten článek četla. :D Je to známější BL, jehož námět je znásilnění (i když to vypadá v té manze jako dost fluffy věc). Uh. Ale zápletka je docela fajn, i když znám i hezčí příběhy.

To, že tento koment píšu až po týdnu má taky za následek, že jsem konečně dneska přečetla novou kapitolu Magiho. Just... I FUCKING DON'T GET IT. WHY THEM? WHAT THAT FUCKER SINBAD HAS DONE?!

Sinbad is motherfucker but I understand him.

Uhhh, nemyslím si, že Kogyoku a Kouha budou zabiti. Teda doufám v to. Neumím si to představit...

Já nevím, moc nerozumím tomu, co se stalo v poslední kapitole... Prostě... Proč? Co se stalo? Jak? Nebyl náhodou Sin proti Hakuryuuovi? Proč mu teď pomáhá? Jen kvůli tomu, aby nevyhrál Kouen? JUST FOR THIS? ALIBABA, COME BACK, PLEASE. KILL THAT LOOSERS.

Sinbad is asshole, but I still don' think I came to hate him... For now.

Haha, v pohodě. Jsem naopak velmi ráda za tvůj koment a projevený zájem. Taky mám pocit, že tu nikdo Magi nečte, takže aspoň si s tebou můžu o tom promluvit. ^^ Díky za koment. :3 A promiň pozdní odpověď.

4 S c a r s S c a r s | Web | 20. července 2015 v 10:30 | Reagovat

Dunno, dunno, začala jsem koukat na Gangsta a jsem si na 100000% jistá, že nebudu moc dlouho otálet a vrhnu se na mangu, protože prostě fuck yeaaaaah everything about this series.

Ono znova vychází Koisuru Boukun? :DDDD LOL, co jsme komu udělaly? Nevím nevím :D Možná :D Když už jsem začala koukat na Junjou Romantiku, asi mi nic nebrání abych na seznam přidala další dub-con :D Ale zatím se třesu na Gangstu, takže tohle chvíli počká :D

5 Aya Aya | Web | 21. července 2015 v 18:13 | Reagovat

[4]: Já jsem zase dlouho neotálela a hned se vrhla na anime. :D Strašně to žeru. *^* Čtvrtek hnedka má v týdnu úplně jiný význam... Jak koukám, tak už jsi s mangou začala dle malu. :D

Těžko říct, občas se na mangafox objeví nějaký nový překlad s mizerným scanem, ale jsou to nové kapitoly z tohoto roku. Ale asi tak :DDD Tento typ yaoi úplně nesnáším, ale nemohla jsem odolat, když už jsem s tím ztratila tolik času. =u=

6 S c a r s S c a r s | Web | 21. července 2015 v 19:17 | Reagovat

[5]: Ano, podavam hlaseni, s mangou Gangsty jsem pokrocila a jsem z toho naprosto v haji <3 a to hodne a tezce :3 A mam z toho vyvoje docela spatny pocit ;; uz pomalu davam dobromady review, ale jelikoz mam kupu clanku ke zverejneni, nevim kdy se to dostane ven :D hey hey 'semi-hiatus'??? to na me vubec nezkousej T_T jeste kdyz jsem se ted vratila ;;; bb, snad to nebude nadlouho.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
č l á n k yn a v i g a c em a i l b o xa n i m e & m a n g ab l o g r o l l
vzkazy určené pro komentáře, které nesouvisí se články a jinak budou smazány
rozcestník obsahující odkazy na tituly vyskytující se na blogu, recenze, updaty s novinkami a postřehy a další, postupně se
aktualizuje
seznam blogů, které navštěvuji, postupně se aktualizuje, více

pár slov o přispěvatelce, postupně
se aktualizuje

měsíční zápisy do deníku formou
kalendáře s fotkami, informativní

historie všech článků blogu chronologicky dle data vydání