Srpen 2015

〖The Kings of SEIDO〗• 𝓇𝓊𝒾𝓃𝑒𝒹 𝓁𝒾𝒻𝑒, part iv

31. srpna 2015 v 20:42 | # spoilery & my english issue |  ✿ daiya no ace
Nějaký omezený bastard vymyslel omezení textu na 40K znaků, a proto vychází tento článek opět o celou věčnost později. Můžete mu poděkovat.

SO OTHER PART BECAUSE THIS SERVER IS COMPLETELY USELESS.〖The Kings of SEIDO〗• 𝓇𝓊𝒾𝓃𝑒𝒹 𝓁𝒾𝒻𝑒, part iii

31. srpna 2015 v 20:31 | # spoilery & my english issue |  ✿ daiya no ace
Nějaký omezený bastard vymyslel omezení textu na 40K znaků, a proto vychází tento článek opět o celou věčnost později. Můžete mu poděkovat.

Aha, už zase přidávám něco po snad půl roce a nebudu zapírat, že jsem to prostě jen zapomněla zveřejnit nebo tak. Na počest tohoto, že Saki byla stržena do pekel baseballu, jsem tedy dopsala poslední odstavec přepsala všechno, který mi bránil vydat tento článek. Jedná se stále o dojmy z první série tohoto sportovního skvostu, ACE OF SENPAI (nebo taky Dia no Senpai), které už jsou poněkud uležené ((ale budeme dělat, že navazují na předchozí část)), proto mi ze čtení toho terdovského spazzu občas tečou slzy ((když jsem včera četla ten spoilerový up, nemohl jsem se udržet XD imma such fangirl)). Ale řekla bych, že přesně to potřebuju, protože to jde se mnou znovu z kopce po chvilkové pauze. Enjoy this; but seriously, I'm useless.

Počkat, cože?


Když se dívám na tento edit, chce se mi plakat. This 20 numbers won't ever be the same bbys. ❤

2008 ▌TONARI NO KAIBUTSU-KUN

20. srpna 2015 v 14:09 | # spoilery |  ✿ za tuhle recenzi bych si dala pár facek


The Monster Sitting Beside Me | となりの怪物くん
autor: Robico | BRAIN'S BASE
rok vydání: manga - 2008 | anime - 2012
žánr: shojo | school life, slice of life, romantická komedie
počet kapitol: 52 | ukončené


Shizuku Mizutani se odjakživa vyžívá v učení, protože chce
mít co nejlepí známky a v budoucnu i dobrou práci. Její chladná
povaha, tvrdohlavost, upřímnost i to, že si hledí jen sebe samé,
z ní dělá samotářku. Tiše ale hledala někoho, kdo by ji mohl
trochu změnit....


opening týdne | # 3.0

19. srpna 2015 v 11:56 » opening týdnehttps://secure.static.tumblr.com/1a233b5a85e0ca55f304b7abf6bcbf67/5fdoykp/P2nnbkmt6/tumblr_static_tumblr_static_9vgikx4k0288g8kc8ggo8coo0_640.gifGekkan Shojo Nozaki-kun | OP # 1 | song theme: Kimi ja Nakya Dame Mitai | od Masayoshi Ooishi ► text


Ať už je toto anime o čemkoliv, myslím, že si bez něj nedokážu představit následujících několik hodin. I couldn't believe there really exists a rabukome in this world that could make me cry hard. Poslední dva dny u nás bez přestávky prší a z nějakého důvodu se konečně můžu dívat za celé prázdniny na anime, protože je v mém pokoji k vydržení! Po Psycho-Pass maratonu jsem se rozhodla vstát z mrtvých na něčem strašně crazy a tento absolutní gem byl dobrá volba~~~! \(*T▽T*)/ Konečně se mi i podařilo udělat nový layout, many sorry for what was here for last few days. Hope you like it because I'm desperately happy & yesterday I found something extremely perfect in our mail box. (∩゚w゚∩) Nemůžu si pomoct. (_´ω`)
Ten op je tak bezvadnej :D

3.3 | manga update ~ demons are hidden in our hearts

16. srpna 2015 v 16:46 ✿ anime & manga update

http://68.media.tumblr.com/ff1af3f7a38a457dbfbe6ade54bdc388/tumblr_o0xkuy2ndh1tzouteo3_r1_500.pnghttp://68.media.tumblr.com/cc34c6a2d56893afa3de794eb04fdfce/tumblr_nzmhitcAby1ulbxkao4_250.png

snažila jsem se dopracovat ke konci k připravovanému článku k dia, který chystám od května, ale nakonec ho budu muset celý nejspíš předělat, navíc to bude na delší dobu jediný článek, který se tu nejspíš objeví. you know, i'm so moody when it comes to blog. do konce prázdnin zbývají ještě dva týdny, ale já mám pocit, že už jsou pryč. nic moc nedělám. buďto se pokouším o čtení nějakých knih, nebo se přesunu ke čtení mang, což je vlastně jediná aktivita, která mě poslední dobou baví. tomu se taky budu krátce & stručně věnovat v tomto updatu, který jsem se rozhodla tematicky zpracovat, a i pojmenovat uh; jedná se o relativně známé tituly, takže to nebude asi nic nového, ale je pravda, že jsem se na přečtení chystala dokonce několik let, lolz!


dojmy | ghúlí anime

11. srpna 2015 v 13:26 | #spoilery |  ✿ tokyo ghoul
http://33.media.tumblr.com/cf40b1558af908aaf85de0296f29fc9f/tumblr_n6isoe9LTl1r60zuio2_r1_250.gif

Amore! Tak jsem si nakonec minulý týden užila ghúlí maraton aneb jsem dala šanci tokijským ghúlům, ze kterých jsou vlastně celý poslední rok všichni udělaní. Samožejmě to bylo až po tom, co jsem si prošla zkušenostmi s mangou od Ishidy-senseie & stuff.

Z této série se stal bezpochyby mainstream roku 2014/15, o kterém se zatím nedá říct, že by ubíral na hypu se dvěma anime sériemi, které za těch několik měsíců stihly doběhnout. Jsou tu ale mouchy. Všechno má mouchy. A mrtvé maso obzvlášť. (lol)

Tokyo Ghoul [2014] 東京喰種
▌podle série: Tokyo Kushu
▌12 dílů

Takže tedy, je nutno mnou shrnout tyto dva počiny:

report | ADVIK 2015 - jak se posílání obrázků nagisy hazukiho stalo náboženstvím

2. srpna 2015 v 23:34 MMXV

http://68.media.tumblr.com/687b5a9d890ecaae2ffa2c2eeea0a862/tumblr_ny2l1mMwAe1rnbh24o2_540.gif


I'm back: Tak jsem nakonec překonala neschopnost stádia "zvěřejnit" (navíc když už je co), bylo tomu někdy začátkem týdne. Začalo to tím, že jsem přečetla velký poklad české literatury, který byl vydán před nějakými tři sta padesáti lety. Moje mysl a vědomí bylo osvíceno a dokázala jsem se smířit se zbytečností existence. Bylo to fakt deep. Pak jsem dělala rekonstrukci blogu. No a pak přišel pátek s mojí cestou do Prahy, kterou ruku v ruce doplňovala silná nervozita. Nakonec se ze třídenní okupace Advíku stalo trollení ve stínu během sobotního odpoledne a party hard u Kichiho doma.


Prý "nejhorší con v Česku": Měla jsem původně od Adviku nějaká deep očekávání, protože to bylo jako *w o w Praha* ((musím říct, že jsem se nikde ani jednou neztratila, protože mě vždycky doprovázel/a nějaký/á very kind senpai, k čemuž se ještě dostanu)); nakonec byl Advik jenom w o w. Z toho, co jsem slyšela, jsem to ohodnotila jako sockacon, z vlastní zkušenosti se to vypracovalo až na trashcon. Lituju té pětistovky za naisu fosforově růžový náramek s nápisem *TRASHCON 2015 + spí někde jinde a ještě jí nebylo 18 - označení*. W o w. Atmosféra byla strašná, prostory ještě horší a program zcela katastrofální. Byla jsem pouze jenom na jediné přednášce, a to s tématem Homosexualita v MARVELu, která se mi kupodivu pomerně líbila ((měla sotva 40 minut, tak nebyl čas na umírání)), ale protože MARVEL komixy bohužel nečtu a ještě jsem neviděla Avengers, nerozuměla jsem úplně všemu. Trochu mi ale unikla pointa přednášky o shippech a con pro mě umřel v okamžiku, kdy se v programu nevyskytla jediná přednáška o sportovních anime, které tradičně vyhledávám. Bylo to ale vtipné a na zabití hodiny to stačilo, když jsem při čekání trollila vedle TG skupinky se Saki the Kaneki fab Ken. Aww, Saki měla krásný cp Kanekicchiho a tiše jsem fangirlovala, když mě doprovázela na obhlížení rádoby otaku stuff materálu. "Obchody" byly krásným zklamáním na závěr, ale nakonec jsem koupila svým drahým dárky aneb placky pro Scars-senpai, se kterou jsem podnikla odpolední trip po metru + doprovodila mě na trashcon a počkala tam na mě a odvedla mě zpět na metro + pozvala mě na asi 3 litrový bubble tea, který jsem se snažila vypít asi 2 hodiny (chutnal mi, ale zjistila jsem, že mám omezený obsah břicha) a placku pro Kichimámu a Yukitátu.pár útržků

  • Proč
  • senpai notice me
  • Slyšela jsem o přítomnosti cp Nica Browna. A PAK JSEM SI HO NÁHODOU NAŠLA NA INSTA A ON MI NAPSAL. F U C K. I cried.
  • edit v 9:53 | Fotku, jak drží Tsukki Kanecchiho v náruči, si dám na nástěnku, až ji najdu.