〖The Kings of SEIDO〗• 𝓇𝓊𝒾𝓃𝑒𝒹 𝓁𝒾𝒻𝑒, part iii

31. srpna 2015 v 20:31 | # spoilery & my english issue |  ✿ daiya no ace
Nějaký omezený bastard vymyslel omezení textu na 40K znaků, a proto vychází tento článek opět o celou věčnost později. Můžete mu poděkovat.

Aha, už zase přidávám něco po snad půl roce a nebudu zapírat, že jsem to prostě jen zapomněla zveřejnit nebo tak. Na počest tohoto, že Saki byla stržena do pekel baseballu, jsem tedy dopsala poslední odstavec přepsala všechno, který mi bránil vydat tento článek. Jedná se stále o dojmy z první série tohoto sportovního skvostu, ACE OF SENPAI (nebo taky Dia no Senpai), které už jsou poněkud uležené ((ale budeme dělat, že navazují na předchozí část)), proto mi ze čtení toho terdovského spazzu občas tečou slzy ((když jsem včera četla ten spoilerový up, nemohl jsem se udržet XD imma such fangirl)). Ale řekla bych, že přesně to potřebuju, protože to jde se mnou znovu z kopce po chvilkové pauze. Enjoy this; but seriously, I'm useless.

Počkat, cože?


Když se dívám na tento edit, chce se mi plakat. This 20 numbers won't ever be the same bbys. ❤

Pojďme konečně k našemu týmu:

NO. 1 - Tanba-san || pitcher & ace


expectations: Ace huh? I dunno but he looks kinda scary. I bet he'll be very strict but fabuloooous. Bc he's the "Ace". Has senpai aura probably. Bald?

reality: So. Kurosaki Ichigo's voice? (lll ̄□ ̄) *wow, where's your bankai* | Definitely looks scary but just wants to be friends, he's very kind, wants Chris to catch balls ... SHY AS FUUUCK. Face harder than a rice cracker tho. He has some amazing skill probably but for seeing that you must unlock pitcher level 10.

personal message:

Dude, you cannot be serious. You fucked up at the very first match. Where's your power of "ACE"? JUST WHERE

OK, moje velká skeptičnost vůči Tanbovi pominula, i když jsem z jeho úrazu byla rozmrzelá snad celou sérii. Velké eso týmu, ze kterého mají všichni respekt, dostane na prdel. Byla to sice nečekaná nehoda, každopádně to na mě udělalo velice zlý a pochybný dojem (čekala jsem od Tanby, že bude neporazitelný op hero... (´_`。)). Později jsem si ale konečně uvědomila, proč snad byl takový zákrok třeba - kdyby byl celý tým pod zášitou svého velkého esa, neměl by prostor pro vývoj, zejména v obsazení prváků. Byla to oběť, kterou bylo nutno utrpět. V tomto respektuji Tanbu-senpaie, jehož velké skilly jsem chtěla vidět, ale nakonec jsem jen seděla v koutě a hystericky se smála. Po Tanbově odstupu, zotavování, rehabilitaci, whatever tým naprosto přišel o svoji mentální sílu, ale nakonec se mu podařilo vzchopit se a jít dál. | Play it cool like Tanba-san: Keep your fame and be the team ace in 3rd years ~ 1st years match. B r a v e

Pokud přijde na Tanbovy flashbacky, jeho mentální level up se nedá popsat slovy... Tanba-san před třemi lety a dnes. I cried. He was such a blushing baka~ A NAKONEC JSEM SE DOČKALA JEHO ESAŘSKÝCH NAZHOZŮ, HE FINNALY TURNED TO BE HELLA COOL IN THE END!! Ehm.

#Tanbaforeverbald2k15


NO. 2 - Miyuki || catcher


expectations: I dunno. He looks... very nice. :> I've liked him since I saw official anime poster. He's got nice smile so he'll be kind of smiling shining cutie. The atractive first year & BF of the main dude.

reality: You sassy motherfucker. senpai tho

personal message:

Dear Kazuya,
YOU MEGANE TRASH
you know, you absolutely cannot imagine how I'm starting to hate you these days ((written in April? nothing's changed)). Move your gay ass away and leave me alone. I don't wanna see you anymore. I wish Kuramocchi would kill that gay ass of yours and so I hope he'll do.
I really do like you but no, I hate you.
No. Forget it.

Brand new type of megane boy

Ve druhém díle se Miyuki-senpai objeví jako totální nasty bitch, NAVÍC ON JE TOTÁLNÍ NASTY BITCH, ale přitom je to ten senpai, který zdědil ohnivou vůli svých vlastních senpaiů, kterou roznáší dál. Probably. V baseballové anime komunitě to je velice populární chytač {A to je jen druhák. } a v tomto týmu to je nasty chytač deep in everyone's kokoro. Literally everyone wanna fucking murder him. Miyuki je taková druhá hlavní postava tady; je to první osoba ze studentů, se kterou se Eijun potká, je to první osoba, se kterou Eijun utvoří baterii ((OTP things)), je to hlavní chytač z prvního týmu a neexistuje epizoda bez něj. A mohl skončit na Inashiro, fuck. Haru approves

Miyuki má spoustu stránek, ale najradši mám jeho dětskou (den, kdy se rozhodl být chytačem, by se měl slavit). Má spoustu povahových pozitiv, a o to tolik negativ, která na něm autor hodně zvýrazňuje. How to put it, in autumn he turned into self-concious ass and as everyone loved him desparately, now everyone wants to kill him even more than before.

They need you. Be strong, Captain.

Face of this guy should be illegal.
His lips should be illegal.
HIS GLASSES SHOULD BE TOTALLY ILLEGAL.#jerk #with nice sence of humor

I really like this boy, so that's why I wanna see him cry - his face desperately covered with tears, crying over and over and begging for forgiveness.

It's naturally for his good sake.

#popular bitchy bitch #liferuiner #MiYUCKI KazuYUcK #meganeshit #blind as fuck #Husbando ruins you #messy random hair looks so good everytime #Everyone wants to punch him in his pretty face #HE NEEDS PUNISHMENT


NO. 3 TETSU SAN THE LEADER || 1st baseman & leader

YAAAS!

expectation: Ka...Kasamatsu-senpai???? His eyebrows could kill. He's probably cold bud very very fab & batter (?) since he's in the poster.

reality: TETSU SAAAAAAAAN

personal message:


OMG TETSU JUST WHY ARE YOU SO EPIC. YOU ARE THE BEST. I CAN'T BELIEVE HOW I MISS YOU. PLEASE COME BACK AND BE COACH. PLEASE. MAFIA BOSS NEEDS YOU TOO. EVERYONE. ME. EVEN JUN-SAN.

Listen. One day I will find your instagram and nothing will help you.

Tetsuya Yuki, jméno, které se zapsalo do mé duše na věky věků. Z počátku byl poněkud nevýrazný charakter, u kterého se později ukázalo, že má na starost celý tým. Nejepičtější pálkař v historii, který si troufne odpalovat i trenérovy nadhozy. Přestoře Yuki-senpai nebyl nikdy eso, je esem v srdcích všech, je tou nejsilnější morální částí týmu a den, kdy se stal kapitánem, by se měl slavit.

Well... Byl.

* c r y i n g * (T▽T)

Nikdy nezapomenu na to, jak v téměř každé hře byl jeho první odpal vyoutován, jednou snad i strike, ale pak dal homerun a já měla doki doki pocit.

Nikdy nezapomenu na ten epický OST, který sice nemůžu dohledat, ale v při každé směně, když se dostal na řadu, začal hrát jako jeho hymna, tribuny začaly zpívat a já měla znovu doki doki pocit. #tetsu anthem

Nikdy nezapomenu, jak se snažil v posledních dnech svého působení dostat Kataoku na nohy.

Nikdy nezapomenu na to, jaký byl awkward first year.

Nikdy nezapomenu na první a jediný týmový pokřik, který byl v jeho podání, když začal letní turnaj. To je ta nejlepší vzpomínka ze všech. ((you can cry more overhere))


Proč dělám, jako by umřel?

At first I thought, "What if Tetsu has a blog or an Instagram where he uploads all those selfies he takes?"
But then I thought about Tetsu owning a corkboard that's covered in photos of his precious teammates.
;~;

#captain of your heart #tetsu #model clean up #besties with jun #IRREPLACEABLE #photographer #SENPAAAAI


NO. 4 - Ryo-san || 2nd baseman


expectation: So, are you Imayoshi? Evil twin of this.

reality: RYO SAAAAAAAAAAAAAAAAAN, MARRY ME *in mochi's voice*

personal message:


Haha. Ryo-san, listen, you are a fucking selfish idiot who cares only about others and ignores your own health. Your selfishness can't be explained. AND - You are one of the best big bros in the anime history, congratulations. I wish I could be your sibling. I wish I could play with you at Nationals. I wish Harucchi could, because... That'd be the most beautiful thing ever. T^T

Stále se nedokážu smířit s tím, že je Ryosuke třeťák, protože se svojí postavou, kdy váží zkreslených 40 kilo i s botama a pálkou, mě totálně zametl s mými představami o třeťácích. Mám ho trochu za nepochopenou postavu jako byl Ichimaru a ne, není to těma očima, spíš jako tím, jak chladně se vyjadřuje. Netrvalo mi to dlouho jej však pochopit, když jsem zjistila, jak dobře to myslí a jak je jeho srdce velké, a taky pochopit jeho vztah s mladším bráchou Haruichim.

Ryo říká to, co si myslí, avšak velice vážně vybírá slova, proto i cítím, jak vážně se jako charakter dá brát. Nakonec se ale stále ocitám v dilematu, kdy se nemůžu rozhodnout, jestli je nebo není žertovací typ... *definitely is* Proto jsem si taky myslela, jak je ke svému bratrovi doslova zlý a nemilosrdný, nedivila bych se mu, kdyby měl plné zuby toho, jak za ním o dva roky mladší bráška pořád pobíhá jako pejsek. Jenže on takový není, má svého bratra raději než cokoliv jiného a chce pro něj jenom to nejlepší, uznává jeho sílu, ale chce, aby byl lepš než je sám, chce, aby ho Haruichi překonal (Well, guys, you know, I'm totally into this brother things). His heart is too big to handle. Strašně jsem žrala flashbacky o jejich dětsví a vůbec veškeré bratrské chvilky (my bro complex was here), zejména pak ty, kdy Ryo pomáhal Harucchimu trénovat. I was literally dead when watching OAD.

Byla jsem strašně na sračky, když si zranil patu. S Kuramochim jsme byli v emo koutku přes 3 díly.

Mým self-pleasure by bylo, kdyby hrál Ryo-san se svým malým bráškou na Koshienu, naposledy spolu. Místo toho jsem v depresi.

I was like *omg senpai* AND THEN I REALIZED I'M OVER 2 CM HIGHER THAN RYO-SAN. I MEAN RYON~PYON. KAHAHAHAHAHA.


#baby is smaller than Aya #and Aya is very small #pink hair????? #soft radioactive hair #SADIST PRINCE #very scary #crazy fielding with kuramochi #pink ninja


NO. 5 Masuko-senpai || 3rd baseman


expectation: 30 y. o.

reality: Runs faster than you.

Watch out, senpai is hungry. Senpai might eat you.
UGOH!

Masuko-senpai je jeden ze dvou Eijunových spolubydlících a taky dalším z charakterů, kteří zastupují "nemluvnou" stránku týmu, přitom z něj vyzařuje veliká aura moudra. A hladu. Mám pocit, že mu bylo ze senpaiů dáno dost málo prostoru, což mi je docela líto. Každopádně ve svých scénách vždycky Masuko-senpai bodoval a nepopiratelně je to teddy bear týmu. His heart is really big and so we all like him so much. UGOH!


#pudding senpai #ma-chan #will beat you up if you eat his pudding


NO. 6 - Kuramochi || shortstop

https://38.media.tumblr.com/e89b64d7019e61268d1f97640603d957/tumblr_ni0fte1mcJ1u0iisko2_r1_500.gif

expectation: Wow so he'll be somehow important sice he's also in the poster. He's got very big smile, so probably a cheerful character? But that look in his eyes... is... so... dark. Wow. I smell a bad boy overhere.

reality: YOU FUCKING CLINGY KOALA!!!!!

personal message:
Duuuuude
You are the most stupid idiot ever but your laugh... It's awesome.
Why are you "sixth". This is not funny. I don't like coinsicences. This is not fucking funny.

Ach, Eijunův druhý spolubydlící ((Eijun x Wakana died so suddenly)). You don't wanna him to be your senpai. You really don't, because you like yourself. AND. You don't wanna him to be your "roommate". You. Don't.

SO ALL YOU HAVE IS A SENPAI COMPLEX????? Tomuhle prototypu říkám nasty senpai, jak už bylo zmíněno u Miyukiho. Kuramochi je zákeřný bastard, se kterým se rozhodně nedá nudit, má docela dost ostrý jazyk a praktikuje špinavé hry stylu senpai/kouhai, kde je on ten senpai (Dia no BDSM). A přitom v něm vidím pořád tu strašnou dětinskost, pořád on ještě sám nevyrostl z toho být mladším a běhá za svým senpaiem.

I love the way you take care of Ryo-san. It's not easy to handle everything alone and you know that...

Opět je tady toho tolik a já zas nemám co říct. Každopádně jsem si vzpomněla na tu snad nejdůležitější věc ~ vždycky je tu senpai, který má totálně cool vlasy!! A taky po tom, co už tu nebude víc Jun-san, Kuramochi bude zastupovat tu kříčící část týmu. Pasovala jsem ho na titul Jun-san the Second (a pak se objevil Toujuou).


When they all are gone, you are the strenght of the team. Go cheer them up and scream more than Jun-san used to!


Přitahují ho holky, ale je citově vázaný na Ryoa, so if you try hard evil shota role play, you might have a chance.

Cons: Will bully you for the eternity & his haircolour cannot be explained

Pros: Very nice butt. ^^

edit: TEĎ JSEM SI UVĚDOMILA, ŽE PO TOM, CO ODEŠEL MASUKO-SENPAI, JSOU S EIJUNEM SAMI V POKOJI. NO TAK TO JE SERIOUSLY V PRDELI.


#can got a medal as an ass-kicker #eijun's roomie #hair #SHORT STOP CAN'T STOP WON'T STOP #koalaaaa #if grimmjow was baseballist, he'd be mochi's elder half-brother


NO. 8 - Jun-san || center fielder & proffesional yeller & vice-captain ☆⌒(*ゝω・`)


expectation: I can remember you bc of your hair colour. I can feel you'll be my spirit animal.

reality: Don't you have a sore throath? Definitely my spirit animal.

personal message:

... I can't get over you're somehow really popular. Just. Oh. No. I cannot.

Achjo. Nikdy se nedostanu přes to, že jsem neviděla Isashikiho nadhazování v bitce proti prvákům. On v prváku chtěl být nadhazovač. Se svými skilly se stal nejlepším polařem, kterého jsem kdy poznala. Jeho hlasivky nemají konkurenci. Díky svojí hlučnosti se mi podařilo zaregistrovat jeho jméno jako u jednoho z prvních v celé sérii. Isashikiho momenty jsou jedny z nejlepších. JunTetsu momenty jsou jedny z nejlepších ((this gif is like Wtf dude what are you doin, staph, kids are watching us, wait for the evening). His lines are so deep.

I FUCKING MISS YOU, VICE-CAPTAIN, OKAY????

#gangsta power #will fucken beat you if you mess with tetsu #spitz-senpai #anger issue #spitz senpai #HE'S SO GREAT #KAGAMI'S VA

NO. 9 - Shirasu-senpai || right fielder


-- Aneb senpai bez bělma, který konečně má příležitost zazářit v druhé sérii se Zonou-senapeim jako jeden z pozůstalých. I DON'T KNOW YOUR SKILLS BUT I HAVE SEEN YOUR BACK MUSCLES IN MANGACAP. THIS


NO.10 - Nori-senpai || pitcher


expectation: cute & very shyyy

reality: You. Can. Do. It.

personal message:

Stay strong. I know you can do it. Even if you won't become an "ace". You are an ace in everyones heart, also in mine. Because your heart is the strongest and that's what is really important. Because YOU are imporatnt!

Nori je jeden ze čtyř seidouovských nadhazovačů a v jejich herní strategii zastává jednu z nejdůležitějších rolí jako nadhazovač, který v krizových situacích v posledních směnách drží hru. Má nervy z oceli a přitom je vždycky úplně ve sračkách. Je takový zakřiknutý a hodně se podceňuje. Ve skutečnosti je tohle hodně dobrý reklamní trik, na který jsem taky skočila, protože na něj nedám dopustit. Nečekám žádný brutální character development, ale ve třeťáku bude mít ještě lepší nadhozy než teď! V posledních dílech tahle scéna byla strašně úžasná!

#too good for this cruel world #we must protect Nori 2k15 {by Scars-senpai}... ehm (lll ̄□ ̄)
» pokračování »

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.

č l á n k yn a v i g a c em a i l b o xa n i m e & m a n g ab l o g r o l l
vzkazy určené pro komentáře, které nesouvisí se články a jinak budou smazány
rozcestník obsahující odkazy na tituly vyskytující se na blogu, recenze, updaty s novinkami a postřehy a další, postupně se
aktualizuje
seznam blogů, které navštěvuji, postupně se aktualizuje, více

pár slov o přispěvatelce, postupně
se aktualizuje

měsíční zápisy do deníku formou
kalendáře s fotkami, informativní

historie všech článků blogu chronologicky dle data vydání