〖The Kings of SEIDO〗• 𝓇𝓊𝒾𝓃𝑒𝒹 𝓁𝒾𝒻𝑒, part iv

31. srpna 2015 v 20:42 | # spoilery & my english issue |  ✿ daiya no ace
Nějaký omezený bastard vymyslel omezení textu na 40K znaků, a proto vychází tento článek opět o celou věčnost později. Můžete mu poděkovat.

SO OTHER PART BECAUSE THIS SERVER IS COMPLETELY USELESS.
NO. 11 - Furuya || pitcher & left fielder


expectation: .... Haru-chan??????

reality: ???????????????????????????????????????

personal message:

THIS IS NOT YOUR SHOW, HARUKA NANASE, GO BACK TO YOUR FUCKING SWIMMING POOL, GO BACK TO AUSTRALIA. RIN WHERE ARE YOU, TAKE HIM BACK, I DON'T WANNA HIM HERE. MAKO-CHAN HELP.

Idk. Furuya je můj charakterový neoblíbenec a vyložině celý protagonistův příběh komplikuje. :D Má z počátku strašné lonely komplexy a pak si začně nárokovat Miyukiho jako svého osobního chytače, no nakonec převezme esovské číslo. SERIOUSLY IDK!! Musím říct, že v příběhu to je dobrý charakter, který tam zapadá, protože bez něj by to bylo v podstatě dost o ničem, kvůli jeho soupeření s Eijunem, které si dost užívám (protože je to tak lame humor, že nejde se nesmát), ale jak říkám, charakterově si mě nezískal (ale špatně snáší teplo jako já :D a vůbec možná jsme si trochu v něčem podobní =n=). Jeho poker face není můj oblíbený typ.

Měří asi tři metry.

#ichinen trio #haru-chan #manicures #pitching all the fucking time #fucking ridiculous pitch #baseball kageyama they said #I SAY HARUKA NANASE #nearly wets himself when miyuki catches his pitch #HOW DO FIELDING


NO. 12 - Miyauchi-senpai || catcher


personal message:

Muscle-senpai, I'm gonna miss you so much, there won't be any better catcher as you in bullpen again!

Ten býčí výpar z nosu, co se vždycky u něj objeví, achjo, to mi bude chybět. Vlastně až ke konci anime jsem zjistila, že je Muscle-senpai třeťák, což jsem začala nést taky strašně špatně. Ok, prostě vyhodíme pryč úplně všechny postavy, vždyť už to je fuk! Ve hře se objevil snad jedině ke konci proti prvákům, než jej vystřídal Chris? Ale vždycky byl v bullpenu! Vždycky! Vždycky si našel nervy na toho bastarda Sawamuru! Vždycky mě nějak jeho hlášky a ostatní věci rozsekaly! NEMŮŽE JEN TAK ODEJÍT TT^TT


NO. 14 - Kusunoki Fumiya-senpai || shortstop


expectation: You are pretty.

reality: SO WHY YOU WASN'T THEREEEEEE

Fab. Way too fab.

He seems like Miyuki & Sawamura's son ...

KDO DOPRDELE JSI A PROČ JSI BYL JEN V PŘEDPOSLEDNÍM DÍLE A ENDINGU
TO SNAD NENÍ PRAVDA


NO. 19 - Harucchi || pinch hitter & 2nd baseman & otouto-kun


expectation: Since Imayoshi is your evil twin, you are probably the good twin. THAT HAIR OH GOD.

HOW THE FUCK CAN YOU EVEN SEE???!

reality: or not?

personal message:

Omg Harucchi I can see you two years later how you are a fucking creepy badass. I can see how your every second hit is a homerun. AND.
I know your brother rapes you. Moreover you like it. I know this bro complex is fucking bad.

Mám strašně bujnou fantazii.

I can see you being a team-captain also, I can feel you'd be a good captain as Tetsu used to be, you two are different but also a kind of similar, so I wonder how it'll end.

... Fakt moc. Mám s Harucchiho budoucností opravdu velké plány! Chci pro něj jen to nejlepší. Tedy ta troska, co ze mě zbyla, chce. (psáno v dubnu po zkušenostech s první sérií s DNA...)

Harucchi je byl něco jako záložní pálkař, tudíř nehrál ve všech hrách. Takže tedy jeho potenciál bude ještě doveden na jiný level. Jako naskillovaný prvák se dostal do prvního týmu a trenér o něm řekl, že v něm dřímá mnohem víc creepy síla než v jeho bráchovi Ryoovi. Což je pravda. Harucchi má středně velký bro-komplex a jeho snem bylo zahrát si se svým anikim společně na Koshienu, naposledy spolu, než odmaturuje.

Brečela jsem fakt strašně moc.

Tohle byla snad ta nejsmutnější část na celém tom plot twistu.

Já jako největší kráva jsem věřila, že se to fakt stane. ^^''''

Každopádně jsem měla dost dobře nepopsatelný pocit, když... počkat, teď nevím, koho to byl nadhoz (nevím, proč mám v mysli stále Raichiho. Shit, proč si to nepamatuju??!), no ale Harucchi při odpalu roztřískal svoji dřevěnou pálku, který ji úplně rozdrtil! To bylo tak neposatelně epické! Jeho odpaly jsou nepopsatelně epické! On zaplňuje prázdné místo po Yukim, avšak... Tetsu-saaaaaaan (。┰ω┰。) A teď v posledních dílech druhé série mu ten evil rádoby trenér kecá nějaký shity. Docela se o něj bojím.

Lol omg, *that guy* is calling you otouto-kun. For real, what does he have with your bro... ain't funny

#ichinen trio #kaneki's VA #fucking skills #blushing mess #PROTECT THIS MOPHEAD CHILD


NO. 20 - Bakamura Eijun || pitcher


expectation: I bet your IQ is less than 70 but your eyes have spirit! Shitlord and argue with other one shitlord.

I didn't cry when his friends were crying at the train station what are you talking about

personal message:

Go kill yourself. You have a rival, two waifus, many senpais, Miyuki said he's your partner, YOU HAVE CHRIS SENPAI AND

AND

KURAMOCHI IS YOUR ROOMMATE.

YOU CANNOT BE SERIOUS.

DON'T DARE TO SUCK ANYMORE YOU DUMB NOISY BASTARD. HOW CAN YOU BE MAIN HERO JUST HOW.

Pojďme se zasmát - hlavní protagonista. Klikař všeho druhu; měl takové štěstí, že dostal příležitost studovat na Seido a hrát za jeho baseballový tým, a ještě k tomu se mu podařilo dostat se se svojí debilitou do elity nasazených hráčů. A nejen to - dokonce i hrát v oficiálních zápasech, několik směn nadhazovat (než ho bby Nori-senpai vystřídá). Miyuki je jeho partner a jak to myslel, o tom nebudeme mluvit.

AŽ UMŘEŠ, DOSTANEŠ SE DO YAOI DUNGEONU A NIC ANI NIKDO TĚ NEZACHRÁNÍ. POSTARÁM SE O TO. (#Kuramochi-rulez, HYAHAHAHAHAHA)

Je to sice neuvěřitelné, ale Eijun je snad jediný such dumb protagonista, kterého mám skutečně ráda. Je taky poměrně vtipné a ironické, že přestože je hlavní postavou, zas až tak moc často se v epizodách úplně nevyskytuje - při zápasech jenom minimálně, pokud nenadejde na směnu, ve které nadhazuje. Je sice ultimátně otravnou postavou, ale je tu jistá šance, že neomrzí, a nakonec vždycky ráda uvítám nové neuvěřitelně awkward scény s jeho ultimátními vtipy. Nebo když mu dá Kuramochi svůj super kick. | this

Po tom, co byl po finále v první sérii tak neskutečně fucked up a měl many breakdownz, jsem ráda, že už se z toho dostal a těším se na jeho progress, protože v posledních dílech byl cool!

"Let's get a little agressive for today~~~" - by Miyuki & idk why I'm writing it here

#part of the ichinen trio #southpaw #DON'T CRY #always wets himself when chris catches


Little time for Chris-senpai || BASEBALL JESUS

hyoubuqueen:“ eraine-storm:“ Okay.. which one of you fools did this?”ocean-sky77”
Hot Dad.

expectation: Kiyoshi Teppei or Antonio Banderas (idk but just... well that hair)... Senpai 2.0 of the pack of nerds.

reality: ARE YOU FUCKING KIDDING ME?

YOU MUST BE FRIEND LEVEL 4 TO UNLOCK HIS FUCKING TRAGIC BACKSTORY.

THINGS HAPPENED

https://38.media.tumblr.com/497262c94e73820b2258ae08061c2149/tumblr_n5zx57fuAy1ttpxhdo1_500.gif

suuuuuuuuuuuuure


many sorryyyyyy

*Completely frustrated* Tohle byl opravdu epický development a co se celé série týče, snad nejlepší. Chris je poloameričan a má heavy cool senpai auru, jenže v počátku příběhu byl half-cold-ass. Nakonec se ale Eijunovi podařilo otevřít spoustu flashbacků a dozvěděli jsme se, že Chris má zraněné rameno a nemůže více hrát. A tak se stal manažereeeeeeeeem. *všichni, kteří očekávali loli-manažerku právě zemřeli, kahahaha* Co si pamatuju, hrál v nějakém zápasu a nakonec byl chytačem při zápasu třeťáků s prváky, ale především funguje jako Eijunův pohon! Bez něj by byl úplně na nule. A je boží.

#baseball jesus #hot dad #team daddy #SENPAI(NO. 8) - Toujou || center fielder & (NO. 15) - Kanemaru || third baseman

https://33.media.tumblr.com/d0b74007d1c10204e4ac826953171723/tumblr_nipsn9nP951rxhcsqo1_540.gifhttps://33.media.tumblr.com/29412f0f37ae9d8236530095c5c1abce/tumblr_npmrgfAiVd1sbu9obo3_500.gif
#jun the second #jun jr #they are brothers #beautiful cinnamon roll #too pure too good #strong arm
#tetsu the second #eijun's handler #mad all the time #he's fucking great #do your best
(CHRIS'S ROOMMATEEEEEEE???)

~ brand new ship ~

~ nová generace JunTetsu kolekce ~

Dva prváci, kteří se občas random (především Kanemaru, protože je Eijunův spolužák), objeví v první sérii a nakonec se jim pomalu podaří přiblížit se k prvnímu týmu po odchodu třeťáků (především Toujouovi, protože má skilly!!; Kanemaru má zase deprese, že to nakonec nezvládne etc). Bylo to pocitově příšerné po odchodu senpaiů, když se objevily nové postavy, které v podstatě vypadají vygenerovaně podle nich. Dost mi to ubližovalo, ale po třech měsících, co jsem se odhodlala ke sledování pokračování, jsem si na objevování nových charakterů zvykla a jsem za Eijunovy další spolužáky ráda. Sice to je pořád bolestivé, když se v nějaké random epizodě objeví random třeťák a ksichty těchto dvou to o moc nezlepšují, ale za ten nádherný progress to stojí. ♥


Ještě je tady tolik postav, o kterých bych ráda dala vědět, jako třeba senpai modrovlasá manažerka, kterou strašně shippuju s Yukim a Isashikim (love triangle nebo něco mezitím...), nebo nejúžasnější postava coache, který když řekl, že chce odstoupit, tak mě finálně rozbrečel po týmové prohře, a to, co pro něj nakonec Tetsu a ostatní udělali a jak se teď ostatní v čele s Miyukim snaží naplnit senpai-vůli. Já věřím, že si to po podzimním turnají nakonec rozmyslí a všechno bude tak jako dřív, věřím v to. Věřím, že se nakonec nová verze Seido dostane na Koshien a že to bude way too epic. Ještě teď jsem si vzpomněla, jak jsem měla po prvních 30 epizodách problém si zapamatovat postavy a jejich jména etc a nakonec z toho vznikl takový bby life-ruining team deep in your kokoro, guilty pleasures boys. Jsem strašně ráda, že jsem na toto anime začala koukat, protože je úžasné. To ale postavy jej dělají tak úžasným. ❤

I remembered how I said in the anime-review that I can imagine those boys having GFs. After those months, this awkward homo family is so hopeless.

almost forgot to do otp meme ヾ(#^∀^#)ノ♥ | remember this?http://38.media.tumblr.com/fc41e4f86a60a40d997ca23ed099c31e/tumblr_nbe67jdRf91snbyiqo1_500.gifhttp://37.media.tumblr.com/3e909722209a475ba86a75f70a9a6907/tumblr_n1unh9OieN1s397e2o1_500.gif
I miss this team so much

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 S c a r s S c a r s | Web | 1. září 2015 v 10:53 | Reagovat

H O W D A R E Y O U ? ? ? T___________T

existence of this whole article is just so painful. idk where to start.

už včera jsem tu ty články viděla, ale bylo mi jasné, že se na to potřebuju psychicky připravit a mít po ruce nejméně dvě hodiny čistého času (aktuálně bych měla jít vařit, but nevermind), abych dala dohromady nějaký naprosto messy komentář, protože like FUCK YOU AYA, I didn't ask for ripping my heart out again.

ALL I FEEL SO MUCH LOVE AND EVEN MORE PAIN >>.<<

je skoro těžké uvěřit, že jsi skutečně věnovala celé dva články všem hráčům týmu a asi bych ti nemohla být ještě víc vděčná, protože jako jsem narazila na dobré mindfucky :DDDD those people are even on the team???? like since when??? i don't fuckin remember that one guy at all<<<<????

když to vezmu popořadě, Tanba byl pro mě strašně dlouho dobu prostě NOPE, but in the end he was fierce and FUCKING SHY???? nakonec jsem přece jen chtěla, aby si ten poslední rok užil a víc házel v zápasech.

and then Miyuki---that bastard---also gay ass; jop k tomuhle nemám výhrady. je to perfektní a výstižné. oh my, he's younger then me and i feel so attacked rn ! ! ! ! u Miyukiho se momentálně líbí, že začíná růst jako kapitán, upřímně se mi líbí ve vedení a líbí se mi, když ukáže i svou vážnou stránku a chce pro tým to nejlepší.

----------- A L S O -----------

///I Came Out to Have a Good Time and I'm Honestly Feeling So Attacked Right Now/// - basically me about the whole DNA

((u NO. 5 Masuko-senpai || 3rd baseman also nefunguje odkaz "Even coach said that" just saying, protože jsem pochopitelně prolejzala všechny odkazy \o/))

DIA no BDSM---W H Y---I S---I T---S O---A C C U R A T E ? ? ?

"nasty senpai" are the best tbh //// dude, I miss Tetsu, Jun and Ryo SO MUCH ! ! ! see them smilling is just killing me (∩︵∩) also #we must protect Nori 2k15

12 Miyauchi-senpai || catcher of Nori's balls tbh // I SHIP IT ! ! !

who the fuck is NO - 14 Kusunoki Fumiya-senpai || shortstop ???? he's hot LIKE WAY TOO HOT, for sure Miyuki & Sawamura's love child /// I DONT REMEMBER HIM AT ALL??? snad bude v nových dílech víc, je moc hot na to aby byl jenom křoví, r i g h t ?

Harucchiho power mody jsou naprosto boží. V téhle sérii naprosto žeru když ti idioti, co se většinou jenom tlemí, nebo se stydlivě schovávají v koutě přejdou do fáze IM GONNA FUCK YOUR SHIT UP  (╬ಠ益ಠ)

/crying/ "Bakamura, GO KILL YOURSELF" ! ! ! Aya is so evil. jEŠTĚ že tahle celá show nestojí na tomhle blbečkovi :DDD a díky bohu, že se mezi postavami najde někdo, kdo ho krotí! mám ho ráda a stejně jako ty, je to i pro mě jeden z těch dumb ass hlavních postav, které si většinou neoblíbím, ale u něj se mi to podařilo :3

OMG AYA, I feel so guilty for shipping Ryo and Harucchiho (´◣д◢`+)

ALSO CHRISS-senpain (。♥‿♥。) precious husband ! ! ! ze začátku jsem ho neměla moc ráda, ale i tak ho hrozně shipovala s Bakamurou, i když Miyuku&Bakamura teď nějak vedou ? ? každopádně jeho progress and development byl boží a jeho dull eyes were sparkling again :3 zabil mě konec, kdy chytal pro Bakamuru, ahh to bylo boží!! "Chris senpai is waiting for me" \o/ also musím říct, že Furuyu taky výrazně nemusím. jeho rivalství žene Bakamuru dál a je určitě jedním z pilířů a síly týmu, jenže mi přijde dost lame a to dokonce víc než Bakamura.

AYA---I T---W A S---P E R F E C T ! ! ! ((lol můj ubohej koment)) but I really enjoy reading it and suffer through this all over again. BB, you did a great job and I'm just sitting here, crying and srsly thinking about reading DNA manga. UGH it's all too much.

T H A N K  Y O U ! ! ! ( ˘ ³˘)♥

2 Aya Aya | Web | 1. září 2015 v 12:35 | Reagovat

[1]: SENPAI PLZ DON'T HATE ME!!!! :´DDDD
(cítím se fakt blbě, že ti moje články zaberou dvě hodiny XD)

Je skoro těžké uvěřit, že je ten článek nakonec konečně hotovej. XD Je to peklo, když ti blog oznámí, že jsi to přehnala s textem, a hned 10x po sobě. XD Ve skutečnosti, když si to projdeš pořádně, vůbec tu není všech oficiálních 20 hráčů z first string, ale jen 14 z 20 (pokud dobře počítám), protože tam jsou skutečně postavy, které jsem nikdy neviděla a bylo by k ničemu se o nich vůbec zmiňovat, i když mi to bylo celkem líto...

Miyuki is such a husbando mess. :´D Strašně se mi líbilo, jak v posledních epizodách se ptal na kapitánování Tetsuho a vedlo to k jeho dalšímu kapitánskému progressu. Jsem zvědavá, jak si povede dál a snad to nevzdá.

I feel you.

((Ah, díky za upozornění, už jsem to spravila! Už včera jsem ten odkaz spravovala, ale bohužel se mi ten článek potom na konci neuložil a smazaly se mi nějaké věci a pak už jsem na to zapomněla. T_T Děkuji.))

Dia no BDSM, Dia no Senpai, Ace of Senpai, jak to ještě nazvat?

I SHIP THEM TOOOO.

Kusonuki-senpai byl shortstop (který je jinak Kuramochi) v zápasu třeťáků proti prvákům. Je to taky třeťák. A pak byl v tom posledním endingu a loučení se se senpaii. :´DD Líbil se mi a pak jsem si ho v těch posledních dílech musela násilně vyhledat, i když tam skoro vůbec nebyl. Ale musela jsem ho tu zmínit. XD  

Eijun - I can't help it, he's too stupid for me. XD "Ještě že tahle celá show nestojí na tomhle blbečkovi" :DDDDDDD Yeeeez, this! XD (TEĎ JSEM SI UVĚDOMILA, ŽE PO TOM, CO ODEŠEL MASUKO-SENPAI, JSOU S KURAMOCHIM SAMI V POKOJI. NO TAK TO JE SERIOUSLY V PRDELI.)

I feel guilty too but they do that things on purpose. =u=

- - - - - -

OMG YOU SERIOUSLY READ THIS POST, THANK YOU VERY MUCH. I LOVE YOUR COMMENT!!!

YOU ARE WELCOME ♥ (?)

- - - - - -

3 Saki Saki | E-mail | Web | 2. září 2015 v 21:12 | Reagovat

why you do this, I thought I'm prepared, but ten obrázok so všetkými hráčmi, všetky tie čísla, THAT'S JUST TOO MUCH TO HANDLE, I'M STILL NOT OKAY. ((ale na moju počesť, that's just so nice, thank you for this ace no senpai article, it's way too precious!!)) I can feel my broken heart, bc now it hurts again.

To rozdelenie na expectations & reality & personal message je tak strašne skvelý nápad. XDDD

Tanba mi tiež najprv nebol proti srst, bc idk but not really ace-like character?? BUT THEN HE WAS JUST SO PRECIOUS, SHY AS FUCK AND FREAKING BALD. Tie momenty, kde mu všetci hladili hlavu, GOD DAMMIT, tie momenty. T^T Nebola som prepared na to, ako sa musel dávať dokopy po tom úraze, ale o to to bolo viac awesome! *//*

Megane-ass, ah. Pri Miyukim trpím tým komplexom typu 'ak mám príliš rada nejakú postavu, najradšej by som ju videla trpieť počas celej série', but this guys is just... Miyuki. Mám taký pocit, že pretože má takú nasty personality každý ho musí milovať, bc yeah. Captain, nooope, strašne som sa smiala, ako si ho Kuramochi doberal, so priceless, ale nikoho iného by som si na tom poste po Tetsu nevedela predstaviť. anyway, fuck you too, Kazuya.

Tetsu.. NO, PLEASE NOT AGAIN. Ten flashback o tom, ako sa stal kapitánom a ten homerun, oh god, I REALLY CRIED. Yukiho cheer song mi neskutočne chýba, ale nemôžem si ho vypočuť, bc it hurts way too much. don't go, Yuki T^T

Ryo je tak strašne cool postava; that tumblr posts, I just can't get over them;
----
Kuramochi: I lost my boyfriend last summer.
Ryousuke: (from the other room) QUIT TELLING PEOPLE I'M DEAD.
Kuramochi: sometimes I can still hear his voice.
----
Ryo je jedna z veľmi prepracovaných postáv a chvílu mi trvalo, kým som sa dostala do jeho myslenia; SO PRECIOUS BBY. Neskutočne ma berie jeho zmýšľanie a vzťah, aký má s Harucchim. He should just marry Mochi already.

UGOH; I didn't see this coming, but I want to have a senpai like him!

Mochi, you lil shit. I don't like your number, bc it's freaking Grimmy's number AND THIS IS NOT EVEN FUNNY. ((his laugh is the most amazing thing ever and I should download it already.)) Ako Miyuki spomenul Kuramochiho minulosť, nemohla som sa prestať smiať; he was blonde, bruh. XDDD (why do I ship Miyuki/Mochi so hard, there's Ryo-san and I'm like j u s t_w h y; let's not talk about Wakana.) Musím niečo spraviť s tým, ako ma vždy dostane ten very nasty character, whelp. Jun-san the second. :DDD

I WANTED TO SEE JUN-SAN PITCHING SO BADLY. Spitz-senpai je tak strašne cool a neskutočne mi chýbajú jeho pokriky, bc nothing was more awesome than that. JunTetsu for life.

Shirasu; waiting for this uys to finally show his potential. c;

K Norimu si ešte stále hľadám cestu; idk, možno preto, že sa tak strašne podceňuje, vidieť ho fucked up nie je zrovna ľahké. Vlastne ho mám rada, pretože takéto postavy sú tiež potrebné, ale aj tak idk idk.

Haruka Nanase got bored with only swimming and he wanted to be FREE AGAIN. Furuya mi išiel na začiatku proti srsti, ale nakoniec som si k nemu našla cestu, pokiaľ sa naň nepozerám ako na modifikovanú verziu swimming gays. Jeho aura je geniálna a ako rival Bakamury je to dosť príjemný charakter. XDD

nobody's going to be like Miyauchi, strašne som obdivovala jeho charakter, fakt strašne moc. TT
'the catcher of my balls I MEANT HEART, RIGHT.'

KUSUNOKI ????????
WHY CAN I SEE MIYUKI & SAWAMURA AS ONE PERSON ???????
WHY THE HELL HE DIDN'T GET MORE TIME ?????
WhAt ?!?!?!

Harucchi bola zas raz postava, do ktorej som sa musela dostať; ale netrvalo mi to vôbec dlho. Jeho bro-complex ma dostával a to OVA len o nich dvoch, just >/////< To, že si zobral drevenú pálku a dotiahol to s ňou tak ďaleko je just!!! A potom tam je ten creep, čo chodí odzadu ako Snape, aby roznášal samé kecy; mafia coach has to stay, don't give me that guys. ((he didn't get to play with his bro at nationals, w h y...))

Bakamura on the scene; snažím sa prísť na to, prečo je to tak strašné bby, pretože zvyčajne mi idú tiež takéto dumb way too dumb postavy proti srsti, ale asi je tak strašne dumb, že sa to nakoniec nedalo a infikoval ma, UGH. Miyuki's partner, I bet Mochi would be his lover and they would do a lot of BDSM stuff against his will, nyahahah. His bound with Chris-senpai is something holy also mafia boss. I just love his reactions when mafia boss is around AND BALLS WILL GO FLYING---

hot dad, nooope, I'm so done over there. XDDD Chris must be protected at all costs. Jeho background story.. I cried so hard when he didnt made it to the 1st string AND THEN HE BECOME MANAGER AND I JUST T--------------T Ako sa mu zmenili oči, keď ho mafia coach poslal chytať pre Bakamuru, why you do this. ;;

New JunTestu generation, OH GOD. :DDDD Lepšie by so to nenazvala, ahh, som strašne zvedavá, čo prinesie nový tím a postavy, bc these two have potential, ale tiež je pre mňa ešte stále ťažké vidieť tváre tretiakov. T^T | way too many OTPs, way too much feelz, how my life got so ruined with baseball gays (I MEAN GUYS) just how????

THANK YOU FOR THIS AWESOME ARTICLE.
i'm so done now. T^T

4 Aya Aya | Web | 12. září 2015 v 19:34 | Reagovat

[3]: I'M VERY SORRY BUT I CAN'T STOP ;//^///; Even though we all are hurt fucked up kids, we still love this show so much, that's why I did this. >u< Děkuju, jsem ráda, že se ti zpracování líbilo.

Miyuki je zcela nový typ trash postavy. :DDD Já jsem se strašně smála, jak měl první kapitán-den a měl ten hard blush. To už asi nikdy víc neuvidíme. XD

Mochi x Ryo -- OMG THIS IS SO ACCURATE XDDDDDDD Oh god, I ship them so hard. :D :D
AS I SAID, IT'S NOT FUNNY, IS IT? :DDD I'm so glad you can feel me when it comes to this. XD Achjo, blond delikvent Mochi - to bylo přesně něco, co se dalo od něj čekat. Strašně jsem řvala při tom OVA a bylo to úžasné, jsem moc ráda, že zrovna on měl svoji ep. :> Mochi x Miyuki - that is definitely a ship when you realize you can't fucking stop but it's all their bruh-i-kill-you-mistake.

"Creep, co chodí odzadu jako Snape" :'DDDDD Thash coaches are so important

Lolz, co jsem se koukala na poslední díl, tak jsem se znovu ubezpečila o tom, že ze Sawamury fakt nemůžu, on je úplně perfektní dorky charakter na zabití a bude pod mojí ochranou na věky, protože mi ho je trochu líto, jak moc dumb je. :DDD I'm kind of scared of his life when Masuko is not in their room anymore and he's alone there with Kuramochi-kun...

After DnA s2 ep 23 - I ship new JunTetsu so hard!!!!

AWWWW, NOPE, I THANK YOU FOR THIS BEAUTIFUL COMMENT ♥ I'm so glad you started with Dia!

5 lina. lina. | E-mail | Web | 20. července 2017 v 17:08 | Reagovat

OH MY, MY HEARTU IS BLEEDING t.t I CANT HANDLE THIS, NOOUUUUUUUUU /imissthem/

můj první dojem na tanbu byl: "oh fuck, bojím se ho, even though že je tento týpek freaking fictional a kreslená character." když si nakráčel s tím svým fejsem t.t, ale potom se prostě ukázalo, že je shy a všechno and bald. vzpomínám si, jak mu hladili hlavu xddddd, potom jsem brečela, kvůli jeho úrazu, ale pak se vrátil a prostě feels <3

miyuki kazuya. this lil shit. dobře uznávám, poprvé, co jsem ho viděla, tak bylo rozhodnuto. byl to prostě můj anime crush. jeden z mála. jo. ten face, to se nedá přehlédnout. jakoooo xdddd <3 ale pak se pořádně projevil hned další díl nebo tak a já jenom, ohohohoho, you hajzlíku, uhuhu but i still love you, cuz youre a piece of mango and i really like mangos uhuhu <3 xddd je hodně dobrej a navíc jeho battery se sawamurou, juhhu <3 xddd /shipforlife/

tetsu. this wonderful man. i love him so freaking much. hes epic af, ty jeho odpaly mě vždycky dostávají. "proč dělám, jako by umřel?" tahle věta mě rozsekala xdddd byla to naprosto úžasná postava a jak dál píšu tenhle komentář, tak mě čím dál tím víc chybí. t.t

ryooooo. jo, to co jsem chtěla napsat, jsi už napsala xddd ilyvm ryo-saaan

masuko-senpai. ano, jedním slovem, nebo spíš dvěma, teddy bear. je skvělej <3

kuramochi. no no no. oh my. kuramochi. jeho smích is life xddddd + jeho plays with tetsu and ryo and jun and i want to cry again. dia no bdsm xddddddddddddddd nemůžu víc, jak souhlasit xddddd

jun-san. lol, proč všechno souhlasí s tím, co napíšeš? vždycky je skvěle vystihneš. už jsi napsala vše, co jsem chtěla xddd

shirasu. zase. xdddd napsala jsi to. xdd

nori. aaaa, he is so precious. yes, lets protect him. dělá vše, co je v jeho silách. <3 <3

furuya. i didnt like furuya at first tbh. protože jako, byla jsem hodně na sawamurově straně (pořád jsem yohoho) a furuya si nakráčel a prostě: "oi, miyuki dude, be my catcher." really???? ale jeho soupeření s eijunem je vždycky priceless xdd<3

miyauchi-senpai aka balls grabber xdddd chybí mi. ten jeho býčí kouř z nosu vždycky xdd<3

fumiya. who are you? přesně, vypadá jak eijunův a miyukiho syn xdd je cute <3

haruchhi. this cute little boooya. v mí mysli je pořád ten a samí moment a to ten, kdy si, odpalem nadhazovaného míče od raichiho, zlomil dřevěnou pálku. oh shit, to bylo epic af. navíc šly vidět jeho oči yohohoho <3 <3

ah, its here. SAWAMURA EIJUN, THIS LITTLE SHIT, YOU YELL, JAKOBY VŠICHNI KOLEM TEBE BYLI HLUŠÍ! JUST TURN THE VOLUME DOWN FOR GODS SAKE! BUT YOURE REALLY BRAVE AND YOU NEVER GIVE UP AND I JUST WANT YOU TO BE HAPPY BECAUSE YOURE PRECIOUS AND I DONT KNOW AISHHH AND NOW IM SCREAMING TOO. ty jeho breakdowns, nooooouuuuu. i love you sawamura. i really doooooo <3. a ne, vůbec jsem nebrečela, když jeho friends brečeli na vlaku. ne, vůbec.

chris-senpai t_________________t působil jsi na mě jako cold a heartless týpek, ale nakonec se ukázalo, že jsi ve skutečnosti caring a sweet a prostě boží t.t and i think i fell in love with you and i fuckin miss you t.t please be healthy and safe, because your rameno. shit, im overreacting xdddd

já brečím. jak mě ti třeťáci tak chybí, whyyyyyyyyyyyyyyyyy, už to není takové, jak to bývalo, ale pořád je to super t.t t.t stejně jako když čtu haikyuu mangu a už tam taky nejsou třeťáci a prostě je toho moc na mí kokoro a já už nevím, co dál dělat.... t.t <3

tohle se sice netýká seida, ale prostě jsem jediná, kdo brečel, když raichi prohrál a byly ukázané ty jeho ruce? jako really? t.t

btw. juntetsu a miyusawa <3

6 Aya Aya | Web | 21. července 2017 v 9:54 | Reagovat

[5]: SWEET JESUS KDYBYCH VĚDĚLA, ŽE SI TOTO BUDE JEŠTĚ NĚKDY NĚKDO ČÍST, TAK JSEM TEN ČLÁNEK MĚLA UPRAVIT DŘÍV. :'DDDDDDD

Haha, s Tanbou úplně souhlasím, zdání zde nastopro klame. :D To hlazení jeho pleši, ah vzpomínky! :DDDDDDDDD

THAT LIL SHIT. AHAHAHA THAT TANUKI SHIT. Strašně mě na něm sere, jak se snaží všechny problémy vyřešit sám a nespoléhá se i na ostatní. Ale battery for life! <3 Je to dobrá postava, taky už od začátku ho mám ve favs. >D But he's one hella tanuki! >w<

:DDDDD AH TETSU-SAN QWQ Teď mám z tvého komentu úplně feelz, všechny ty emoce se ke mně po těch letech vracejí a já jen vidím tu scénu, jak Tetsu dal homerun, bring him baaaack. ;__;

Ryo-san ahaha the prince of princes of hell, I love him. <3 To mi připomíná, že se mi o něm předevčírem zdál sen. :'DDD

A Mochi je asi moje nej postava, mnohem víc než Miyuki. Sweet cheetah. <3 HAVE I MENTIONED HOW I LIVE FOR KURARYO

Ohohoh,to jsem ráda, že na ně máme stejný názor, když to vystihnu tvými slovy. >w<

"oi, miyuki dude, be my catcher."  :DDDDDDDDDDDD TBH XD Same, mám to stejně, ze začátku fakt byl můj neoblíbenec, ale prostě jsem si zvykla, bez něho by to nebylo ono. c:

Balls grabber XDDDDDDD 👌

Hahaha Harucchi je malý démon just like his onii-chan, he's gorgeous and super strong yay~

Aaaah. Feelz again. I was so mad at EiJUSTSHUTUPALITTLEjun but whenever he had yips I cried? Like??? YEAH I FUCKING DID. When he stood on the mound and it went to shit cause he couldn't pitch... </3 He's precious puppy and lucky he has senpais who protect him. :33
Imma glad I was not the only one who was emotional during the very fist ep. ;'DDDD

TEN VÝVOJ CHRISE AAAAAAAAAA DIDN'T SEE THAT COMING! Je to super postava. qwq

Omg same mám takové pouto ke třeťákům a nezvládala jsem to potom, co odmaturovali. A to samé k současným třeťákům, daiya universe is way too cruel to my highschool heart. </3 Btw čteš též DNA mangu? Já se k ní sice stále nedostala but I'm curious about you. :D

RAICHIIII AAAAA NE JÁ TAKY!!!!!!!!! ON BYL ZLATÍČKO TAKOVÁ CUTE OPIČKA A TO JEHO BACKSTORY A RUCE OMG I AM DONE ONCE AGAIN

I'M KURARYO GANG /všechny ostatní ship feelz mě opustily, but this one is deep within me/

Ježiši. I'm so done now. XD Fakt mě překvapilo, že se někdo dohrabal k tomuto (dvou)článku a ještě víc, že jsi taky daiya fan. I love u? :DD Děkuji moc za přečtení a za koment dear! ❤

7 lina. lina. | E-mail | Web | 21. července 2017 v 20:12 | Reagovat

[6]: NO ÚPRAVY, NO POTŘEBA, PERFECTION NEJVĚTŠÍ xddddddddddddddd

hlazení pleši vždy zůstane v našich srdcích xdd

tanuki shit xdddd jooo xddd yep, to mě na něm taky sere xddd souhlasím souhlasím <3 xdd

co mi to teče po xichtuuuuuuu, t.t achjo, to není fér xdd t.t tetsu-saaan

wooo, tak to musel být very niceu sen, yohoho <333 xdd

kuramochi je největší zlatíčkooo <3 kuraryo, oh yeah <3 <3 jsem s tebou v klubu xdd <3

přišlo mi nejvíc vtipný, jak si tam tak nakráčel a prostě mu to řekl xddddd furuya jeden xdd máš pravdu, ze začátku mě sral jak něco, ale pak už se to zlepšílo a bylo to v cajku xdd

xdddddd

ano ano, přesně jak jsi napsala xdd <3

pokaždý, co promluvil tak řval xdddd a přesně, když měl yips, tak jsem z toho byla úplně v hajzlu t.t t.t
nebylas nebylas, bylo to emotional jak sviň t.t t.t

přesněěěěěěě, chris prostě. aaaa, no comment. he is too perfect xdd<3

přesně, třeťáci byli everything and now they are gone a teď tihle a já už to teď nezvládám, whyy t.t k manze jsem se ještě nedostala, ale chci se k ní vrátit v blízký době, ale nevím, jak to zvládne mé kokoro xdddd

PŘESNĚ, JAK VŽDYCKY JEDL TY BANÁNY A JÁ HO CHTĚLA VŽDYCKY ÚPLNĚ HUGNOUT, PROTOŽE BYL NEJVÍC CUTE A TA BACKSTORY, POTOM TY RUCE A JÁ SI ŘÍKALA, PROČ SE NA TO SAKRA DÍVÁM, KDYŽ MI TO TÁK LÁME HEARTEU T________T

kuraryo taky jedu a potom tedy ještě ty dva, co jsem psala <3

když jsem jenom viděla kolonku, na který byl miyuki, tak jsem na to hned klikla a potom se mi ukázaly tyhle dva články, kde jsou všichni ze seida a prostě jsem se neudržela. brečela jsem jak smíchy, tak smutkem, aishh jsem emotional moc t.t a ještě, když mezi těmi kolonkami byl karneval, knb a prostě všechno, co tam máš. ty mě chceš zabít, že joooo t.t <3 i love you too cuz you love dna, 19 days a další stuff a prostě jsem se neudržela xdd <3 a nemáš vůbec zač <3

8 Aya Aya | Web | 22. července 2017 v 11:29 | Reagovat

[7]: Ahahahah okay thanks, ale takový starý články by si to zasloužily. XD I'm still a bit embarassed, ale prostě je to Daiya a už jen ten fakt by měl dělat lepší život. XD

Btw zrovna včera večer čirou náhodu jsem měla na zdi tento gif s Furuyou a Eijunem a prostě se to k tomuto komentáři tak hodilo XDDDDD https://daiya-no-ace-fanworks.tumblr.com/post/163253897618

Jojo, mám úplné tears teď. A přitom mě ten hype z toho dost rychle přešel hned po tom, co skončila druhá série anime. A mám tak na půl rozdělané dva cosplaye z toho, ale teď by se to zase mohlo zlepšit. XD

Yaaay I see, mangu jakože plánuju už dva roky, ale furt nebyl čas, jenže teď se mi do toho tbh moc nechce, protože mám teď na prvním místě jiné příběhy. Upřímně mně sportovky baví i víc v anime než v manze, protože tam líp vidím tu dynamiku. Ale kvůli takové srdcovce bych se zas jednou za čas mohla překonat. >DD

Raichi aaaa <3333 My banana child I love him >w<

Oh yea dat ships <3 :33

:DDDDDDDDDDDDDDDDDD JISTĚ KOLONKA S MIYUKIM BYL SKVĚLÝ NÁPAD NA PROPAGAČNÍ MATERIÁL, I KNEW THAT ;''DDD ((Taky brečím smíchy a smutkem zároveň, když si čtu svoje starý updaty XDDDD)) BUT I FEEL U SO DAMN MUCH! Omg ty máš ráda všechny ty příběhy co já, to není možný #SHOOOOOOK  <33333
Ten seznam anime/mang není ještě hotovej, protože jsem smazala většinu recenzí, co tu byly a akerý budu postupně vracet. Perhaps tam bude ještě něco, co máme společného *wink wink* <33

9 lina. lina. | E-mail | Web | 30. července 2017 v 22:10 | Reagovat

[8]: nemáš zač, uhu <3 pro mě by to bylo perfect tak i tak yohoooo xdd

ten gif je boží xdddddddddddddd

wooo, na koho cosplaye? :o já sama jsem plánovala taky nějaký cosplay buď na dna, knb nebo haikyuu <3

wohoo, tak to máme stejně. taky jedu sportovní anime spíš jako anime, než mangu, protože si to dá se říct víc užiju tbh. jo to já taky, navíc kresba mangy je super <3

ano ano ano <3333 a ten jeho evil smích vždycky taky xddd

NEMŮŽU VÍC, JAK SOUHLASIT, CO SE MIYUKIHO, JAKO PROPAGAČNÍHO MATERIÁLU, TÝČE xddddd právě, že jsem byla taky shooooooook, když jsem zjistila, co všechno máš ráda, <33 tak to se těším na nové <333 myslím, že určitě bude, a bude to super <333

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
č l á n k yn a v i g a c em a i l b o xa n i m e & m a n g ab l o g r o l l
vzkazy určené pro komentáře, které nesouvisí se články a jinak budou smazány
rozcestník obsahující odkazy na tituly vyskytující se na blogu, recenze, updaty s novinkami a postřehy a další, postupně se
aktualizuje
seznam blogů, které navštěvuji, postupně se aktualizuje, více

pár slov o přispěvatelce, postupně
se aktualizuje

měsíční zápisy do deníku formou
kalendáře s fotkami, informativní

historie všech článků blogu chronologicky dle data vydání