Prosinec 2015

manga update | sin is not ok you're not ok i'm not ok nothing's ok

30. prosince 2015 v 14:22 | # spoilery |  ✿ magi
Magi: The Labyrinth of Magic | #288
#notokkkkkkkkkk #protecting alibaba's virginity 2k15

Co bylo od 282. kapitoly oznámeno vycházení posledního archu, není to se mnou vůbec v pohodě, o čemž vypovídají také mrakodrapy a skleněné výtahy, vzducholodě a mušlefony v čele s prezidentem Sindibádem because it's never too late to use magic in wrong way. And this world used to be so nice and exotic. Poslední události v obou týdně vycházejících mangách Ohtaky-sensei mě přiměly k napsání pár krátkých ("krátkých") slov a vzpomínek na prožívané trápení...

https://40.media.tumblr.com/c0c5139c35f6f174032b227f9d014957/tumblr_nz57h3ZsFc1qcaasfo3_1280.png

update | death and the strawberry

23. prosince 2015 v 16:37 ✿ bleach

Když jsem před pár dny jela autobusem, vzpomněla jsem si na tento rozepsaný článek, který spatřil denní světlo opravdu velmi dávno, vzhledem k tomu, že se v něm nacházela zmínka o tom, jak mi je šestnáct and stuff... I'm so old. I přestože teď prožívám náročné období, blogu jsem se dlouho nevěnovala a BLEACH jsem neviděla téměř dva roky, rozhodla jsem se z tohoto článku udělat nově zpracovaný větší projekt. Otherwise, it's that time of year again and instead of buying presents for my family I'm like this. Vánoce se dostaly na druhé nejhorší období v roce a pro zajímavost na prvním místě jsou mé narozeniny. ( ̄◇ ̄;)

Jak jsem teda zmínila, s touto anime sérií jsem neměla tu čest velmi dlouho, ale přesto mě to k ní stále i po dlouhých letech velmi táhne nejen díky tomu, že se stále snažím číst ongoing mangu. Re-watch jsem dotáhla až k druhému archu/sezóně, tedy nějakému čtyřicátému dílu, a během té doby jsem si ze sledování vypisovala pár poznámek, ne tak k prvním dílům jako spíš k charakterům. Později jsem článek už nedokončila, proto to až do konce nebude příliš konkrétní a budu si spoustu věcí cucat z prstu, nicméně doufám, že při případném pokračování to bude na lepší úrovni.

This sort of review looks like my next mistake~
http://68.media.tumblr.com/tumblr_m8m4bpV9Fu1rz2hzuo5_250.gif

Pro ostatní tohle může vypadat jako nějaké představení a rozbor začátků Bleache a jeho dost face palm rozjezdu, který rozhodně nepatří k mým oblíbeným částem, nicméně všechno musí někde začít. Also prepare for expensive zodiac craps.

č l á n k yn a v i g a c em a i l b o xa n i m e & m a n g ab l o g r o l l
vzkazy určené pro komentáře, které nesouvisí se články a jinak budou smazány
rozcestník obsahující odkazy na tituly vyskytující se na blogu, recenze, updaty s novinkami a postřehy a další, postupně se
aktualizuje
seznam blogů, které navštěvuji, postupně se aktualizuje, více

pár slov o přispěvatelce, postupně
se aktualizuje

měsíční zápisy do deníku formou
kalendáře s fotkami, informativní

historie všech článků blogu chronologicky dle data vydání