Srpen 2016

a u g u s t | 2 0 1 6

31. srpna 2016 v 19:59 in memoriam

I have no idea why I'm doing this to myself and I regret it already.

Další životní chyba právě vylézá z kukly a já stále nemůžu předejít chuti z tohoto deníčkového theme, proto je zřejmě tady. Už několik měsíců mám silné nutkání začít psát něco trochu jiného a pořád se to úplně nedaří, hlavně po naprostém ztroskotání věci jmenované jako '30 days to make myself feel better'. S tímto projektem se momentálně zabývám několik týdnů a je mi známo, že nejsem schopná ani v nejmenším se mu věnovat denně, natož týdně. Nicméně něco bude a bude to po mém a budu to dělat a možná se jednoho dne naseru nebo zjistím, že můj život je na tom fakt dost špatně.

dear journal-chan,

i am deeply aware i should not have done that but whatever
august made me feel to regret again
while the raging fire was spurting inside my lungs
black polyester fabric t shirt in 30 degrees was not a good idea at all but you know i am not weak
and believe it or not,
this is not my bad attempt in poetry4.1 | jaro 2016

30. srpna 2016 v 9:50 ✿ anime & manga update

#bnha #bungou_stray dogs #joker game #kiznaiver #kabaneri #sakamoto

Jarní sezóna letošního roku pro mě byla velmi pestrá, co se žánrů týče, a sama si myslím, že to se s jarními anime většinou tak úplně nestává... Na druhou stranu, jakmile se dostanete ke konci článku, fakt o rapidním rozmnožování homo-subtextu (a ne jenom toho mužského tho) vás nechá ledově chladnými. Článek pojednává o finálním shrnutí mé poslední dokončené sezóny, na niž při vycházení vyšly první dojmy (je však chudší o dva tituly, kterým se budu věnovat sólo. snad. někdy.) Bez spoilerů!Boku no Hero Academia | 13 | Bones

Nejočekávanější anime sezóny a samotné Jumpovské dítě za sebou nechalo zřejmě nejsilnější odezvu a za mě prosím právoplatně. Po pokládání si hlubokých filozofických otázek, je-li již shonen mrtvý či ne mé vyhaslé srdce bylo navráceno na tu správnou nakama cestu! Aspoň pro teď... Již nebudu dlouze omílat mé superhrdinovské pochyby po vyčerpávajícně probádaném tématu v OPM, ale BNHA na mě skutečně dobrý první dojem neudělalo. Přišly na mě obavy, že chlapecké slzy, touha po velkých věcech a záchranářství mě poznamenalo na tolik, že toto lehce Amerikou zavánějící dílo ve mně zanechávalo spíše nemilou pachuť. Midoriyovi sny, dřina a píle byly nicméně nakonec silnější a já po hlavě opět spadla do starého (vlastně nového) dobrého šónenu!

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/46/33/46/4633462242ee5494bad989b54d7d4c11.gif


2007 ▌OKANE GA NAI

3. srpna 2016 v 18:25 ✿ za tuhle recenzi bych si dala pár facek


No Money | お金がないっ
autor: H. SHINOZAKI (příběh) & T. KOUSAKA (kresba) | Yricc
rok vydání: novela - 1999 | manga - 2002 | anime - 2007
žánr: yaoi | drama, dd/lb (bdsm)
počet epizod: 4 ova