a p r i l | 2 0 1 7

3. července 2017 v 22:43 |  in memoriam


Tak se znovu pokouším obnovit toto peklo, které vysává mojí manu rychlostí světla. Přestala jsem s tím od prosince a ospravedlňuje mě, že mé aktivity tehdy ani nebyly příliš zábavné, pokud do toho nepočítáme učení do semináře a tvorba maturitních témat do dějepisu.020705
I přes další stádium moru se mi přece jen podařlo výzmného druhého prosince vyrazit do městského tržiště a odejít s vítězoslavným úlovkem indiánského lapače snů, který jsem sháněla už několit let. Strašně úspěšný lov, to vám povím. Ten pocit, že na vás v noci neútočí démoni, to je k nezaplacení.
* esteticá zimní fotka, kde bydlím *
Mikuláš byl super, protože jsem konečně nedostala kalendář za 30 korun. Ten kalendář je asi jediná výhoda bydlení s rodiči. Lucifer mi dokonce přinesl do školy nazdobené perníčky, což byl opravdu šlechetný akt věrnosti.

0509~
Z nějakédo důvodu u nás v kině promítali Cestu do fantazie. Samozřejmě jsem na tom nebyla, ale ten plakát prostě.
TRVALO TO ROK, ALE PŘECE. Možná si vzpomínáte, že jsem někdy hodně dávno v lednu 2016 psala dopis svojí spolužačce do US a konečně mi přišla odpověď z Gorgie :DDD Honestly prý mi psala ještě jeden, ale ten mi nikdy nepřišel. Lies everywhere. Designově je to pohlednice/přáníčko s citátem od O.W. (Text je vevnitř tho)
A zde jsou perníčky pro Šéfika, tedy pro mě! A ve tvaru srdíček určitě nejsou úmyslně.

...

Wait.

Málem bych zapomněla, že byl vlastně čas Vánoc / cocacola hudba zde /, které strašně miluju stejně jako svoje narozeniny. Actually jediný ozvlášňující prvek byl ten, že jsme stromek měli v novým obýváku, z čehož jsem měla docela dobrý pocit. Moje favoritní dárky od Ježíška byly cédo Joanne a růžové sexy prádlo. HA.

122612
Estetické brněnské foto.
Měla jsem též kulturní program v divadle v Sivicích, kde hrají spolužáci mojí mámy. Aye Aye!
Estetické brněnské foto.

Četla jsem také spoustu knih (celkem 2) a miluju ten angst v Im Westen nichts Neues; v životě jsem u knížky nebrečela, ale tady jsem prořvala snad půlku. Thanks, all my brotps died. Taky jsem do semináři stvořila svůj vlastní návrh prvního webu o 3 stránkách, který jsem zaměřila na tematiku Black Sails (VYPADÁ TO JAK MŮJ BLOG, CO :D), protože mě nic lepšího nenapadlo, ale odkaz sem na něj dávat nebudu. Byl samozřejmě perfektně responzivní a všechno. Učitel mi strhl asi půl bodu za to, že by ten kód prý mohl být přehlednější. TO VÍŠ ŽE JO.

29
31
29
(๑ᵕ⌓ᵕ̤)
Nooo, a Silverstr jsem strávila sledováním záznamu na ČT ART z koncertu Cheek to Cheek, což bylo opravdu majestátní zakončení roku 2016, který si radši už nepamatuju.
(*-ω-)

http://68.media.tumblr.com/912796c5044e9457fff8172ff6ccae96/tumblr_ncfrn2yhYH1qdmb8eo2_500.gif
Přežívala jsem v bolestech v matematickém semináři a směju se, když si učitelka myslela, že bych i klidně mohla mít jedničku. JASNĚ TYVOLE, TO JO. Mám z každýho druhýho testu 2 body z 6 a podobně, a stejně jsem měla dvojku. Náhoda?

0112
01
Tady jsou krásné estetické fotky z Nového roku, protože když na Nový rok půjdu ven, tak určitě se mi to bude dařit po celý rok. HA, JASNĚ.
V mezičase jsem si vylepšila obal na mobil, protože na ebayi jsem stále nenašla nic, co by mě uspokojilo. Na té fotce ten galaxy pattern actually vypadá možná líp než ve skutečnosti, ale ten dojem asi bude mít za následek opotřebovanost. No, netrvalo to dlouho a už jsem si to i stačila odstranit. Ovšem nový kryt pořád nemám.
Jop.
Kulturní vsuvka, aneb Gaga vystupovala v poločase Superbowlu, což přineslo mnoho očekávání a radosti. Skočila ze střechy stadionu a zpívala všechny klasiky a samozřejmě Million Reasons. But still so proud, so grateful, so happy. TO ALE JEŠTĚ NENÍ KONEC! Protože pár dní na to vyšlo video John Wayne, sice ne jako singl, ale jako poděkování. Ale aby to nebylo jen tak, režíroval ho Jonas Akerlund, kekeke. Joanne klipy tedy pokročily k trilogii a notorické Telephone story bylo již pravděpodobně oficiálně ukončeno se zastřelením samy sebe.
05
HOOOOOOOOOOOOOO a už to začíná. Objednala jsem si něco fakt kinky, u remember Hikarin? V životě jsem si žádný cosplayerský merch nekoupila, ALE TOHLE NEŠLO. Takže mám kalendář se Zenem od Hikarin, protože to je nejkrásnější bytost na světě (který z nich tho? Both is good.). Jsou tam od ní zasrdíčkované moje narozeniny a je to prostě úchylárna. Strašně mě mrzelo, že to přišlo až v únoru a o celý leden jsem přišla, I mean, ty fotky tho. Tohle byl nejlepší obchod mého života. I když ten kalendář přišel trošku pomačkanej. qwq07
Cosi jsem načmárala protože jsem se snažila harmonicky relaxovat. A aniki důftipně poznamel, zdali je to impresionismus, na což jsem nedokázala odpovědět, protože mě překvapilo, že ví, co to je. Mimochodem od té doby, co jsem si k Vánocům přála Zena, tak to v Mystic Messengeru nalézá zcela nové rozměry aka vyšel valentýnský speciál. Damn.
14


~21
22
。・゚(゚⊃ω⊂゚)゚・。
Opět nemocná, ale nakonec jsem sebrala všechnu svou čakru a napsala dopis Evželínovi, protože odpovídání nebude moje silná stránka. Sorry man. Actually musela jsem se kopnout do prdele, abych to fakt udělala, protože mělo jít o psaní k narozeninám, a tak jsem k tomu i přidala krví stvořený Misawa art.
Čekám.

Kam ale přijde, to je otázka!

2527
Cosples pokračování
A pak přišel můj první Cosples. Juhů. Operace Aya && oblek ani vůbec nezačala, protože to nemělo cenu, a tak jsem poprvé šla v civilu s Luciferem (v kostýmu sluneční královny) a Diblíkem na již druhý ročník Cosplesu. Přišlo mi straně vtipné sledevat ty cosplayery rádoby tančit na parketu, ale hlavní zážitek byl sexy Hawk & Fenris a occasionally Jack Sparrow u vedlejšího stolu zprava #HOLYSHIT #IM HERE FOR FANSERVICE a nejroztomilejší Natsu Dragneel zleva. MAN TO BYLO.
Této fotce říkám I N F E R N O, ale něco mírumiluvnějšího by tam taky bylo. Nejradši bych jí dala černobílej filter, protože z toho mám migrénu. :D
Nejbožejší cosplay měla ovšem jedna paní aka Flemeth (FUUCK MY HEART CAN'T HANDLE ALL THE DRAGON AGE CONTENT), z které jsem nemohla spustit oči. Taky nás všechny zaujal chlap, co vypadal jak Dan Bilzerian. :D U našeho stolu bohužel nikdo legendární neseděl a ani jsme nic nevyhráli v tombole. Už mám vymyšlené kostýmy na další ročníky a nebudou ani z anime ani z DA (lol, fakt ne, but Fenris v šatech tho~ #drool), tak snad i nějaké další ročníky budou.
042728
Březen si vůbec nepamatuju, protože co jsem začala podstupovat SCIO testy každý měsíc již někdy od února, můj životní styl začal být docela bídný. Výsledky nebyly uspokojivé a měla jsem pěkný stres z přijímaček na MUNI. A to jsem ještě ani neveděla, že budu dělat nakonec i TSPčka. Pro radost jsem si ale koupila první díl Punpuna. ▼
Den před Yukiho narozkama mi dorazila nová wiga, která byla protentokrát drahá jak prase aneb kvalitka. Nemohla jsem uvěřit, že je opravdu tak super, ale to až po tom, co jsem z balení vytáhla ještě přívěšek s Doraemonem v hodnotě asi čtyř korun. Jakože dárek. A tak proběhl Sasan costest a měla jsem radost, i když mě štvalo, jak jsou ty černé vlasy moc krátké, a ještě možná napíšu někdy o tom, jak to teprve budu napravovat.
Největší krize přišla, až když jsem si opět sedla k prvním třem dílům Krále šamanů, aneb existenciální krize, ročník čtvrtý. Mám celkem dvě DVD ze tří, přestože toto anime bylo celé přeložené, nicméně JSOU DISTRIBUTOVANÉ JEN TŘI DVD. WHY. THE. FUCK. (Zdroj ze stránky Nejhorší fakty CZ) Nakonec jsem ale brečela kvůli tomu, že naše nová telka převedla obraz do HD nebo nevím, co se s tím stalo, ale zhoršilo mi to náladu ještě víc, že vlastním jen dvě DVD ze tří. Chjo.
A než jsme se nadáli, už to byl duben, tedy měsíc narozeninových oslav a maturitní slohovky.

0108~
*coughs* Apríl aneb Zrození Zena, protože MysMes updaty jsou na jiným levelu a tento speciál nikdo nečekal.
Tady je pro radost Diego bc I love him, a pokud toužíte ve svém životě po osobě, která vám bude posílat memečka z Ice Age a Shreka, dejte vědět! *COUGHS*
Nějaké americké limonáda-pitíčko, protože to bylo fakt super.15
Takže moje narozeniny byly tradičně jedním velkým omylem (KDO MI TOHLE JEDNOU UDĚLÁ, JE PRAVDĚPODOBNĚ TEN VYVOLENÝ ČLOVĚK, KTERÝ SI ZASLOUŽÍ PŘEŽÍT), ale dostala jsem fakt super věc, po které jsem toužila, a tedy Doller deník (kvalitka, yay). Nemohla jsem odolat a hned jsem začala tvořit svůj motivační diář, přestože na stránce "jak se vidím za 5 let" je stále jenom jakýsi paskvil koťátka a ne, nechci se stát zvěromágem, i když by to bylo vlastně super, a ostatní věci většinou dopisuju až po tom, co je udělám. No, pořád se do toho dostávám, chápete.
http://68.media.tumblr.com/536023d7abceb5cb333bff49f0da56f1/tumblr_ooj2mp51Qz1qff2ilo1_400.gif15
Ovšem překvapení roku je právě zde - zatímco loni byl na moje narozeniny v nové kapitole Bleache po šesti stech šedesáti šesti letech Grimmjow, což nikdo nedokáže vysvětlit, jak je možné, že to bylo zrovna v ten týden, ale sensei knows. *wink wink* LETOS PŘESNĚ 15. DUBNA NA COACHELE VYSTUPOVALA GAGA MÍSTO TĚHOTNÉ BEYONCÉ. Tak to nikdo nečekal. LET'S PARTY IN DA DESERTTTTT!! Kvůli posunu času jsem živé vystoupení sledovala vlastně až ráno, ale ten hype byl real. Teď mě sere, že jsem to nenahrávala, protože nikde nemůžu najít torrent s HD záznamem, kromě fan videí. Achjo. ALE PROMOVALA NOVÝ SINGL THE CURE, COŽ NIKDO NEČEKAL, OH GIMME. Po zprávě, že druhé vystoupení přesně o týden později již nebude v přímém přenosu, jsem byla skutečně nešťastná, ale vstávat o víkendu tak brzo stálo za to.

Na tohle se všichni povinně podívejte ▼, protože tohle je přesně ten okamžik zoufalství, když úspěšně opustíte The Gazette fandom, ale ten satanic shit si pro vás stejně přijde. B) Warning: obsahuje chapadla. I love it man.


19
Následně jsme se ve škole fotili a nutno podoktnout, že fotograf-kun udělal nějaký progres za čtyři roky, nebo v tom hrála změna prostředí, nebo si ty nejlepší skilly schovává pro čtvrťáky, kdo ví. A když s prohlédnete foto výše, zjistíte, že SNĚŽÍ. V BRNĚ.


282828
A co se závěrečných dubnových událostí týče, po flákání se ve škole nakonec následovalo legendární poslední zvonění. Po lehce agresivních hádkách jsme nakonec kolektivně *coughs* připravili mexickou fiestu. A je paradoxem, že já většinou crossplayer, jsem patřila do absolutní menšiny těch, které představovaly spanilou Esmeraldu.
Rekvizity. Pokud si dobře vzpomínám, okradli jsme lidi asi o 20 tisíc zlaťáků. Měli jsme dokonce v tělocvičně trapné taneční vystoupení, které by bylo celkem fajn, kdyby ho déčko nemělo asi o 100 levelů lepší. Venku bylo fakt hnusně, proto mě to vůbec nebavilo, tak jsme to s Luciferem zakončily v Mekáči a přenechali oškubávání civilistů na ostatních.
Zde jsou zachyceny mé produktivní okamžiky. Vyrobila jsem ceduli do našeho mexického baru, kde bylo možno zažít aféru i s Luciferem. Tady je zachycen náš bar v naší škaredé škole. Tady je naše třídní fotka. Damn, už podvědomě slyším refrén Mexiko sombrero grande tequila... ;;Jestli si tyhle články čte někdo, kdo je tu omylem, tak ho lituju. Fakt jsem změkla a nechci vás zabít. Aby to vypadalo, že jsem aktivní, tak pokračování bude příště. :D

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 A R G E N T U M ♡ A R G E N T U M ♡ | Web | 9. července 2017 v 17:19 | Reagovat

the heeeell, ta cesta do fantazie? jaktože o tom nic nevím? :O :D
ale tyjo, už tak dva tejdny mám chuť na perníčky a sushi a vůbec mi z těch fotek nepláče srdce :D
jinak scia ani nepřipomínej, výsledky nebyly taktéž uspokojivé :D
ale ta třídní fotka je libová :DDDDDDDDDDD
jinak ten kaktus mi šíleně připomíná cactuar z FF... :DD

2 Aya Aya | Web | 9. července 2017 v 20:16 | Reagovat

[1]: Actually bydlím v malém městě, takže o tom nevěděl asi nikdo. :')
Haha jako jo no, jídlo moc většinou nefotím, ale prostě to sushi byla jedna báseň. :D Už je to fakt dlouho, co jsem ho měla.
To jsem ráda, že Scia nejsou jen moje slabina. Spolužačka potřebovala na UK percentil přes 90 a my ostatní civilisté jsmě meli depku, naštěstí na školu, kam jsem chtěla, jsem dělala jiné zkoušky. :D
lmao musela jsem si to vyhledat, ale bohužel je to jen náhoda XDD kdybych to znala, tak ale definitely vyrobím ten kaktus z FF XDDD (y)

3 beepinka beepinka | Web | 11. července 2017 v 21:37 | Reagovat

S tím sexy prádlem ... :DD vždy je mi trapně,když nějaké od mámy pod stromek dostanu a vybalim to tam před bratrem a tátou :DDDDDDDDDDDDD ...Ten obraz toho moře (snad se nepletu) je opravdu krásný *-*)! Já jsem Krále šamanů ještě neviděla...znám to sice,ale nějak jsem se k tomu nikdy nedostala :D ..možná bych se k tomu měla dokopat :D :3.
Všechny fotky jsou pěkné :3!
Jinak děkuju moc za komentář u mě♥ Doučování se mi rozjelo a musím říct,že mě to fakt baví a mám z toho radost. Nicméně jsem se ještě nezačala učit já :D lol. klasika...:D takže s tím musím něco udělat,aby to v září dopadlo.....lol :D. Jinak děkuju,na koncert se úplně neuvěřitelně těším :3!

4 Aya Aya | Web | 14. července 2017 v 8:47 | Reagovat

[3]: IKR :'DDDDDD Největší topka je ovšem si to kupovat s nimi. 👌👌 Už to beru všechno jenom s ironií, protože co jiného mi zbývá... :D
Ano je to moře! ^^ Po komentáři mého bratra jsem překvapená, že to i někdo poznal! :D Děkuji moc~
Král šamanů v češtině je úplná srdcovka, i když jsem to celé do konce viděla asi jenom jednou... V japonštině se to nedá, nebo se na to jenom fakt těžce zvyká, ale zase to není ocenzurovnané jako ta přepracovaná verze... Idk, ale zkusila jsem číst mangu a ta je lepší podle mě. :D záleží, co ti bude vyhovovat, pokud se do toho pustíš~
Thank u ^///^

5 S c a r s S c a r s | Web | 16. července 2017 v 13:11 | Reagovat

Na tenhle článek se chystám literally od chvíle, kdy byl zveřejněný, takže se tu objevuji znovu - po 14ti dnech. Mám dojem, že mě nic jinýho nemůže už vystihnout lépe.

Nicméně ale ke článku - hrozně se mi zalíbil lapač snů a nedávno jsem na ně koukala v Amsterdamu, ale nenašla jsem tam žádný, který by se mi líbil (nabídka taky byla dost malá a chudá). Trochu lituju, že fotky nemají větší rozlišení, protože jsem celá nadšená koukala na ten tvůj nový kryt - má moc pěkný motiv.

Když to vezmu tak všechno dokola, nemám pocit, že by ses za dobu své neaktivity nudila teda. :DDD Ahh, tiše pláču nad tím obrazem moře a fanartem Misawy. (you know im art whore, right?!) I love it.

6 Aya Aya | Web | 16. července 2017 v 23:11 | Reagovat

[5]: SOUNDS LIKE ME!!! :DD Also welcome back?? :'D

Já lapače designově miluju, je to fakt krásný! :3 To je škoda, že ti žádný nepadl do oka, to já zase měla dilema jestli tento, nebo čistý bílý, ale tento vyhrál kvůli tomu, jak je barevný. :D Jinak fotky jsou malé z praktických důvodů, v minulých článcích jsem se je pokoušela ořezávat trošku větší, ale je to moc pracné většinou kolem třiceti obrázku nahrávat, přidělovat k textu a ještě potom zmenšovat. :D Chtěla jsem ti to původně poslat do messengeru, ale bylo to moc pracné, takže to přidávám sem ke komentáři, tady je odkaz na fotku s tím krytem (hell, doufám, že to půjde otevřít XDD): https://photos.app.goo.gl/bds2hqkbDqOZPgHe2  ^^

Když si všimneš těch dat, tak to jsou strašně random dny s obrovskýma mezerama. :DDD Dřív jsem vlastně psala většinou zážitky za den, i když byly fakt o ničem, aby to byl opravdovskej deníček → selhání. :D Jsou to v tomto článku opravdu malinké střípky z té doby, kterou jsem většinu strávila jen ve škole nebo učením, ale jsem ráda, že mám aspoň něco, na co vzpomínat. Teď zpětně to nevypadá aspoň tolik monotónně. ^^

But senpai I'm art whore as well :DDD Shh, new art coming soon (I hope, let's pray) >.> ... A thanks, že ses obětovala a i po literally 14 dnech jsi si článek přečetla! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.