Srpen 2017

4.4 | podzim 2015

22. srpna 2017 v 22:14 ✿ anime & manga update

#dance with devils
#osomatsu-san
#empire of corpses


Tentokrát jsem se vrhla na sezónu bájného ONE-PUNCH MANA a dalších zajímavých novinek, zejména sequelů jako druhé série Haikyuu, Noragami nebo K Projectu a dalších. Ovšem těm se v tomto článku věnovat nebudu! Sice tyto série tvořily nedílnou součást této sezóny a jsou to pravděpodobně její nejznámější tituly, já jsem si tu našla ještě něco jiného, co vám představím, protože o některých výše zmíněných jsem na blogu už psala.

Dance with Devils | 12 | Brain's Base

Toto anime mě hned zaujalo, protože si někdy prostě fakt nemůžu pomoct. Fantasy reverse harémy mě fascinují since Diabolik Lovers a tohle byl zkrátka must watch.

Hlavní postavou je obyčejná dívka Ritsuka, která najednou spadne do něčeho neobyčejného - vloupá se jim někdo do baráku, napadne, zraní a unese její maminku. Ve škole se kolem Ritsuky začne motat podivná parta - jsou to sice nejprestižnější studentni na škole, ale mají kolem sebe rozhodně nelidskou auru. Nejvíce zapeklité pocity má však hrdinka z jejich předsedy - proslulého, ale chladného Rema. On a jeho soudruzi po ní chtějí totiž něco nevídaného a nepochopitelného - magický grimoár. Co to je? Uh. K čemu? Aby oni nebo kdokoliv jiný ovládl svět. Jenže Ritsuka je v nebezpečí a její matka, zmizejíc za opravdu podivných okolností, je nezvěstná. Ritsuku nakonec přijede z ciziny ochraňovat její starší bratr, ze kterého se mezitím vyklubal exorcista. A kde je sakra ten grimoár a co se všema těma emocema?!?!
https://68.media.tumblr.com/294ebd5fa123741e68f27be54cedeac8/tumblr_om4xx44AfQ1vgzd4so8_250.gifj u l y | 2 0 1 7

12. srpna 2017 v 14:11 in memoriam.....
Prázdninky prázdninky prázdninečky. Je sice teprve srpen, ale já už mám prázdniny dva měsíce, což je fakt super věc! Trochu mě sice mrzí, že nejdelší letní prázdniny mého života zatím nejsou nic extra, ale nestěžuju si, protože by to mohlo být daleko horší asi tak jako loni. Od června to jsou už dva měsíce, co jsem se vrátila konečně k blogování a opravdu si nemůžu stěžovat~ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
.....Dnes mě chvalte ze více fotek než textu! <3


m a y | 2 0 1 7

5. srpna 2017 v 16:55 in memoriamAHAHAHAHHA Tak jo, zase to trvalo půl století, protože. se mi tak. strašně. nechtělo. Ale všichni rádi zavzpomínají na své maturitní příhody a napínavou atmosféru před rozbalováním dopisu o (ne?)přijetí na vysokou. Naštěstí od půlky dubna si vedu deník (fakt že jo), takže vůbec není nutné sahat až do ponožek, kde bych měla hledat vzpomínky na úterý třetíto týdne před dvěma měsíci. Pfufufu. A bohužel se mi sem nevešlo pokračování, které proto vyjde později.

.....
TBH košaté vzpomínky na maturitu se mi trošku protáhly, takže i když jsem to chtěla napsat do jednoho článku, radši jsem si to rozmyslela.
.....


opening týdne | # 3.8

1. srpna 2017 v 20:26 » opening týdne


op # 2
全力バタンキュー!
AOP
text