m a y | 2 0 1 7

5. srpna 2017 v 16:55 |  in memoriamAHAHAHAHHA Tak jo, zase to trvalo půl století, protože. se mi tak. strašně. nechtělo. Ale všichni rádi zavzpomínají na své maturitní příhody a napínavou atmosféru před rozbalováním dopisu o (ne?)přijetí na vysokou. Naštěstí od půlky dubna si vedu deník (fakt že jo), takže vůbec není nutné sahat až do ponožek, kde bych měla hledat vzpomínky na úterý třetíto týdne před dvěma měsíci. Pfufufu. A bohužel se mi sem nevešlo pokračování, které proto vyjde později.

.....
TBH košaté vzpomínky na maturitu se mi trošku protáhly, takže i když jsem to chtěla napsat do jednoho článku, radši jsem si to rozmyslela.
.....

Vlastně od 28. dubna mi skončila oficiálně škola. poslední zvonění
Vysvědčení za čtvrťák jsme dostávali den předtím
a na mě už jen čekaly sobotní SCIA opět na GML.
Nakonec mé prosby nebyly vyslyšeny, protože
se mi nepodařilo dosáhnout potřebného skóre, abych
se vyhla čistým přijímačkám, a tak začala ta pravá
sranda.

Ale ještě předtím tu byla státní maturita, která
začínala hned po státním svátku - v úterý 2. května.
To jsem psala test z matiky, což byl sice bullshit
na ntou, ale pokud chcete mít u ústních o starost míň,
není nad to doporučit tento triviální středoškolský test,
ke kterému máte k dispozici dokonce tabulky s kalkulačkou. :D

Když o tom tak přemýšlím, na M nás ve škole připravovali ze všech předmětů podle mě nejvíc.

030205
Nicméně jsem potřebovala dostat jedničku, abych měla stipendium na VŠ, na kterou jsem se ještě ani nedostala (asi 7K Kč! to se v peněžence neztratí, right right), no samozřejmě to jsem neměla šanci aka některé příklady byly tak strašně jednoduché, že jsem je ani radši nepočítala, you get me right, hyahah.
Odpoledne jsem si ještě prošla jeden test z češtiny následující hned další den. Dohromady jsem si zkoušela asi tak dva a pár cvičení z učebnice, co stála asi dvě stovky a otevřela jsem ji jen před slohovkou (psala jsem vypravování o postapokalyptické budoucnosti a určitě hodnotící nadchla moje hlavní postava - Adam-senpai #i like dropping hints i read bible for children 3+).
Na didakťák jsem si jinak vůbec nic neopakovala, ani jsem si neprolistovala sešit ze sedmé třídy, kde se učily takové ty mluvnické kategorie, přestože jsem si dala práci ho vůbec najít. Díky práci s dlouhými texty se to dalo taktak stihnout za 60 minut a celá jedna pasáž zaměřená na rok 1968 byl kinda plottwist. Moji soudruzi si dokonce spletli Palacha s Opletalem. :<BONUS:

Of course, jak se dalo čekat, chtěli v testu určit
u nějakých sloves vid a rod - samozřejmě jsem
si kvůli svojí intenzivní (hint: žádné) přípravě
nemohla vzpomenout, co to je. Vid znám
samozřejmě dokonavý a nedokonavý, ale už
od ZŠ mi dělalo trošku problém to určit, tak jsem
s tím neztrácela čas a inteligentně jsem to tipla
s pravděpodobnosí 50% úspěchu. :D

Samořejmě jsem ten svůj vid tipla blbě. Že mě to nepřekvapuje.

U slovesného rodu jsem se pozastavila o trochu
dýl než na 3 vteřiny, protože mě zarazilo, co
to vlastně je. Co že se to určuje u sloves kromě
os., čísla, času, způsobu a vidu? Cože??? No
nakonec jsem logicky podle shody podmětu s
přísudkem vymyslela rod a vybrala jeden z trojice
- mužský, ženský, střední.

Aya a slovesný rod u MZ, pals, can you feel the despair? :DDDDDDDDDDD

Z didakťáku češtiny jsem i přes tyhle perly měla skóre i percentil přes 90. HOW. jUSt H O W.Každopádně jsem neměla od státních maturit konec, byla teprve středa a v pátek mě ještě čekala 150minutová Matematika+, na kterou jsem se přihlásila z čistého zoufalství, protože by mi i s 33% úspěšností odpustili přijímačky na moji vysněnou vysokou. Chodila jsem sice do ehm, přípravného, ehm matematického semináře, ale poté, co jsem viděla doma ten pracovní sešit ze zkoušky z minulých let, jsem ho rychle zase zavřela. To byla opět moje příprava. Původně jsem tam pak už ani nechtěla jít, protože jsem stejně další den, v sobotu, dělala oficiální přijímačky na MU, ale rodiče by mi to podhazovali do konce života, že jsem tam nešla (hint: tato zkouška nebyla povinná, přihlásila jsem se na ni dobrovolně).

No, vylezla jsem do čtvrtého patra na Jarošce a bylo fajn, že se mnou ve třídě bylo pár spolužáků. A pak tam byl zbytek matematických géniů. A potom jsem tam byla už jenom já. Chjo. Test samotný byl zábavný, dokonce jsem spočítala tak max 3 příklady, pár jsem rozpočítala a ostatní jsem si jen přečetla, pak jsem listovala v sešitě sem a tam z nudy a nakonec jsem odešla o půl hodiny dřív před ukončením, protože mě to tam nebavilo.

another plot-twist: say hello to my score 34% !!! fucking joke I DID IT (h O W )

021402

V sobotu 6. května jsem tedy jela na přijímačky na MU (to jsou TSPčka, testy v podobném duchu jako OSPčka - SCIA, ale prostě něco jiného). Samotné testy jsem viděla poprvé jen týden před, co jsem si stáhla z oficiálních stránek jen 4 cvičení z minulých let. Test jsem psala na Fildě, trochu jsem bloudila, ale nakonec dalších 400 lidí, kteří tam byli se mnou, mě trochu navedli. Moje skvělá taktika byla vyplňovat vše, co vím na jistotu, protože za špatné odpovědi se strhává část bodu dolů.

Během testu mě asi třikrát osvítilo a zjevil se mi anděl strážný,
když jsem si bez naprostých znalostí jistých anglických slovíček
přeložila nějaký výjev z Bible a určila malíře toho jakéhosi obrazu,
o němž jsem v životě neslyšela, nebo když jsem určila správně
význam slova sofistikovaný, který mi poslední dva měsíce trochu
unikal, a přesto jsem tohle slovo jako top class airhead
používala každý den u oběda. Thanks karma.

Dost se mi ulevilo, když jsem to měla konečně za sebou. Pak už jsem měla volno, o kterém jsem se vrhla na zpracování všech témat z angličtiny a většiny knih z češtiny and don't even ask me about this (člověk by nevěřil, že se to za ten rok nepodaří stihnout:D). Díky všem antickým bohům jsem měla naštěstí přečtený svoje knížky. A Svaťák v mojí třídě začínal od pondělí 15. května, protože jsme byli ve škole až v druhém termínu (jinými slovy od 8. jsem byla doma). Navíc jsem maturovala úplně poslední den (25.) v úplně poslední skupině úplně poslední aka Aya jako hvězda na konec. Jediný pozitivum toho bylo, že jsem na zkoušku měla ze všech nejvíc času. Many thanks.

111215
Check out můj krásný Daiya no Ace sešit do literatury ze druháku, který mi pár let dělal společnost. ahh man, už jsem ho vyhodila, lol.
Ústní zkoušky jsem kromě češtiny dělala ještě z angličtiny a dějepisu. Tyto předměty jsem si vybrala jako snad nejlehčí kombinaci, se kterou jsem podstoupila minimum stresu.Another A-class reunion with my fav bud Alex for drug exchange and this drink was epitome of disappointment.

12
To be really honest, co se mi podařilo dokončit zpracovávání témat, která mi chyběla (opravdu jsem udělala všechny, to bylo 20 knížek, 25 témat v AJ a 25 v dějepise - ty už jsem měla hotový během roku), tak jsem to s tím učením moc nepřeháněla. :D Občas jsem se koukala na HxH a taky jsem poprvé viděla Pocahontas a dost se mi to až na malé detaily líbilo, no především u mě vedla vizuální stránka. Have I mentioned aEstHeTiC

friendly reminder that all those indians died in following three centuries #justpositivevibes #historynerd #englishmoralsgimme lolol


171819
Ke svátku jsem dostala tuto bedýnku plnou nazdobených muffinů od cukrářky s velmi pozitivními nápisy "Maturita", lol.
A. AAA. AhaHAHA. Fuccccckin' kidding zde je v mojí e-přihlášce stav mého výsledku v přijímací zkoušce z TSP. S pro mě neuvěřitelným výsledkem mě přijali na FI! #fuck Přes SCIA jsem se dostala i na VUT, kam jsem se alternativně hlásila, ale nikdy jsem neměla v úmyslu jít na zápis...Pfufufuf heeeere we go~ Uprostřed svaťáku bylo letos jak naschvál AFko. God, why u do this to me. Ne že by mě to nějak odradilo *coughs*, ve čtvrtek maturuju *coughs*. A jako naschvál jsem se v pátek ráno probudila s vyrážkou po celém obličeji.


A n i m e f e s t


pátek
 • setkaly jsme se s Mizu <3
 • bylo fakt vedro
 • v restauraci se k nám ke konci přidal nějaký pedostrejda, kterého nešlo odmítnout, I mean, we meant to leave asap, but it took so long to pay...
 • v E DRO
 • prodala jsem svoje Naruto dětství (to znamená nějaký merch asi z roku 2011 včetně Akatsuki prstýnků) a další strašně užitečné věci přes burzu a úkolem dne bylo předat ty věci živým otakům v prostorách výstaviště
 • KUPTE SI PŘÍŠTĚ HODINKY DAMMIT
 • naštěstí jsme nestály v řadě před vstupem, ale čekání na ty nerdy s mýma penězma nám to vynahradilo, všechna čest Mizu-chan, že to trpěla se mnou!
sobota
 • my unnecessary cosplay *coughs*
 • zkoušela jsem poprvé stahování s tejpy, který byly pomalu dražší než moje Naruto dětství, a protože byly pružné/natahovací, ten efekt to naprosto postrádalo, ale díky, že byla taková zima a měla jsem bundu
 • MOJE VLNKY NA PARUCE NEFUNGOVALY
 • byla jsem na skvělé přednášce od Nagat a AMzone a dalších, líbily se mi snad všechny, už si to nemapatuju
 • potakala jsem dokonce our Saki s Evželínem, akorát to bylo trochu hektické a pak už jsme se nesetkali znova, no pictureees T _ T
 • AAAAAAAA MERCH Z MYSTIC MESSENGER BYL TROŠKU MOC, TEN JSEM NEČEKALA
 • byly tam plakáty, přívěšky etc., dokonce Mon měla v artist alley stáneček a prodávala tam svoje krásný arty v cosplayi Zena. f u ck. Byly tam dva arty, který se mi strašně líbily a měla jsem strašný dilema, jestli si je koupit, nebo je tam nechat.
 • Mizu-chan mi je koupila. Oba.
 • A PAK ODJELA.
 • *TEARS*

Well, kidding, Mizu pak v sobotu večer jela se svojí sestřenicí do Olympie, ale předala mi to těsně předtím v obálce a já jen, co to je za drogy, a ona hned najednou byla pryč, jakmile jsem to otevřela aND - *GASP*:

brečela jsem a Přema se mi smálMoc si to nezvětšuje, protože uvidíte, jak moc neumím stříhat papír...Have I mentioned how fucking dedicated to Grimmjow I am? ►

V neděli jsem už zůstala doma a učila jsem se dějepis, koukala na Slavné dny a spočítala si poměrně malou útratu z AFka. V dalších dnech mi začala dost krize a jenom jsem si opakovala témata, která mi moc nešla, TŘEBA MAPA UK/US A LONDÝNA; ZEMĚPIS JE FUCKING JOKE (btw tohle jsou témata do naší AJ...). Pak jsem sháněla dárek pro tátu k narozkám, které měl ve středu. Jenom jsem se válela a nemohla jsem se dočkat, až to budu mít za sebou. Tbh jsem ani neměla strach, i když jsem samozřejmě byla nervózní, jen ten pocit, že musím pořád čekat na zkoušku, byl zničující.
21

25
Ve čtvrtek ráno jsem měla podezřele až moc dobrou náladu a asi vás to překvapí, ale dokonce jsem se i před maturitou docela dobře vyspala, což nemůžu říct o přijímačkách na střední, které jsem dělala roku 2013... Eh. Zkrátka mi bylo fajn, jen mě sralo, když mě v KFCčku předběhlo asi 50 malých dětí, tak jsem jim řekla, jestli se laskavě nemůžou zařadit do fronty a čučeli na mě jako by to vypadalo, že jdu někam jinam než k maturitě, excuse you. Ve vlaku si ke mně zase sedla nějaká paní a musela si se mnou mermomoci povídat o maturitě, přestože jsem měla s sebou nachystaný playlist. wHy.

Ve škole mě bohužel chytlo to všechno drama (hlavně před prvním zkoušením), protože všichni soudruzi v mojí skupině byli 11/10 nervózní as fuck. O půl jedné jsme měli zahájení zkoušky a pak už to začalo, celá naše čtyřčlenná skupina měla ty stejné předměty a já šla na všechny poslední (první přípravu jsem měla až 13:30). Ještě předtím s námi mluvila třídní, která nás mj. zkoušela z dějepisu, o tématech, která nám moc nejdou. Nikomu se moc nelíbilo číslo 17 aneb Vídeňský kongres - vývoj v 1. polovině 19. století, revoluční rok 1848/9 v Evropě a českých zemích. Dokonce i já jsem poznamenala, že to je trošku nepříjemné téma, ale bylo mi strašně jedno, co si vytáhnu, protože zvítěsilo zoufalství než strach, nicméně nejvíc se mi stejně líbila renesance a novověk, o kterých jsem měla prezentaci (to si nakonec vytáhl spolužák a nezvládl to *sigh*).

17
Jak naschvál jsem si v dějepisu vytáhla 17ku. What have I done to deserve this treatment. Moje první myšlenky sice byly "To zvládnu, haha", ale ta zlost, že to musí být joke, se mě drží dodnes. Moje jediné štěstí bylo, že jsem se toto téma učila jak debil půlku neděle, protože bylo složité a dlouhé. Bylo šokující, že jsem si toho tolik zapamatovala a dost jsem taky obkecala Národní obrození, čímž mi nezbyl čas na revoluci v Uhrách, což bylo jediné, o čemž jsem nic nevěděla a naštěstí se mě ani nikdo neptal. Byla jsem fakt nadšená, že jsem to zvládla, a předsedkyně byla šokovaná, že jsem si toto téma nechtěla vytáhnout, když jí to řekla třídní. Actually to bylo téma, které jsem uměla z těch pětadvaceti nejvíc, r i p.
15
V angličtině jsem měla číslo 15 The world today, které se dělilo na sociálně-politické a environmentální problémy a zní to fakt strašně, nicméně jsem na to měla dobrou přípravu ze školy i z internetu. Sice jsem vařila z vody, když se mě Mr Watson na něco zeptal, ale díky bohu to uteklo rychle.
4
Další joke byla čeština - vytáhla jsem si Obraz Doriana Graye (paradoxně číslo 6), z čehož jsem měla radost, ale pak mi učitel řekl, že už to měl někdo přede mnou. F u c k y o u. Tahala jsem si znova a měla jsem Kytici (8); MĚLA JSEM JEN DVĚ POEZIE V ČETBĚ A JEDNU SI VYTÁHNOU, FUCK YOU, AYA, REALLY.

Naštěstí to už měl ten den někdo taky, tak do třetice všeho dobrého jsem si vytáhla snad tu nejjednodušší knížku, co jsem měla, kterou byla (4) Kulička. V rozboru neuměleckého textu jsem měla recept na nějaký zákusek a řekla jsem, že kokos je ovoce, na což mi přísedící odvětila, že to asi ne, že to je ořech. My god what did I say. Za to mi beztak strhli ten jedinej bod. Pak si to schválně hledám na wiki - "Kokosový ořech je druh ovoce", OH, YOU GOTTA BE JOKING.

AH. A KONEC. TO JE VŠE. Maturita vůbec nebolela
a ten pocit, že už to mám za sebou, byl k nezaplacení.

1715.4

moje skvělá trojice čísel se zábavným kontextem - narodila jsem se patnáctého, svátek mám sedmnáctého a obě jsou moje oblíbená lichá čísla. šestka je Grimmjow a Kuramochi & čtyřka je v Japonsku a v Číně považována za opravdu nešťastné číslo (taky proto, že se vyslovuje podobně jako jejich výraz pro "smrt").

252525
maturiťák? more like give me rest pls
první pomaturitní kafe u Janči made me feel like I'm alive again
dort pro naši třídní Hladkou yay


Po ukončení nám přijel udělat třídní fotku můj otec,
protože na oficiální jsme nebyli všichni. A stejně tam
ani teď tak tři lidi zase nebyli. Naštěstí už byl ale
konec a postupně jsme se přesouvali na místo konání
večírku.Ah man. Nešlo tomu uvěřit, ale skutečně mi přišel dopis o přijetí na školu, kam jsem si přála se dostat. Přijímačky byly peklo a celkově ten proces na mě zanechal spoustu nepříjemných pocitů, but here we go. V září jdu na FI. ; _ ;

26

30. jsme měli předávání vysvědčení, kde jsme všichni
dostali pamětní propisky od ředitele a zazpíval nám sbor.
Poté jsem si šla koupit nové plavky a v obchodě mi k tomu
hrála The Cure. A ještě toho odpoledne jsem se i přes lenost
doplazila na chatu, což učinila i půlka spolužáků, kde jsme
hodovali za zbytek peněz z posledního zvonění.
Devj @ me: Vždycky jsem obdivoval, jak ti šla matika...
Já: ??? cože, co to meleš
Mara: JO NO
Já: To sis spletl
Dejv: NE FAKT, nikdy jsem netušil, o co jde... *Mara přikyvuje*
Já: No právě, já taky ne
Devj: opiju tě!
also Dejv - opije sám sebe ¯\_(ツ)_/¯

all u gave me was a ton of unnecessary hatered
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sariklen Sariklen | Web | 5. srpna 2017 v 17:17 | Reagovat

Máš skvěle rozvrhlé články, ty sloupečky, páni!

Jé, didakťák z češtiny, ten mě bavil. A jako jedna z mála jsem si ho teda stihla i zkontrolovat, mám dojem, že i dvakrát.  ;)

2 Aya Aya | Web | 5. srpna 2017 v 17:26 | Reagovat

[1]: Wow, děkuji!

Taky jsem si ho stihla zkontrolovat, ale většinou se u cvičení pozastavuju a rovnou si je kontroluju, hned co je vyplním. Na konci jsem měla maximálně dvě minuty volné zábavy. Stihla jsem to i s kontrolou úplně akorát na těsno, což byl trochu šok! :D

3 sentimentálna. sentimentálna. | Web | 6. srpna 2017 v 18:37 | Reagovat

váš systém je nejak moc komplikovaný.. pre mňa to znelo oveľa desivejšie, preto ma prekvapilo, že si to vlastne zvládala fajn. ja maturujem nasledujúci rok zo slovenčiny a až ten ďalší zo zvyšných predmetov, angličtina a pravdepodobne chémia a biológia. nejak sa to rýchlo blíži, na to, že som robila prijímačky v 2014, čo mi pripadá ako rok dozadu a nie tri. O.o

4 Aya Aya | Web | 6. srpna 2017 v 19:20 | Reagovat

[3]: V ČR mají všichni maturanti povinnou společnou češtinu a na výběr matiku nebo cizí jazyk. Další předměty se odvíjí od školy - já jsem chodila na gymnázium, kde jsem musela maturovat ze dvou profilových předmětů vlastního výběru (zajímavost: některá gymnázia chtějí i 3). V praxi to tedy vypadá, že jsem měla předměty Čj, M + dějepis a angličtinu.

Ono to zní strašně, i pro maturanty to bylo poněkud hektické ze zečátku, ale tu strukturu naší zkoušky není v závěru složité pochopit. :D Držím ti palce, ať se ti všechny tvé zkoušky podaří. Než se naděješ, budeš to mít za sebou jako já. :D ^^

Děkuji za přečtení!

5 n. n. | Web | 9. srpna 2017 v 12:49 | Reagovat

Máš veľmi pekný vzhľad blogu, naozaj sa mi to tu páči aj ako začínajúcemu milovníkovi anime :)
Závidím ti, že už máš maturitu za sebou a dostala si sa na vysokú, mňa to čaká o rok a už vidím ako mi od stresu vypadá polovica mojich už teraz riedkych vlasov :D Našťastie u nás nie je povinná maturita z matiky, pretože to by som asi nedala :D

6 Aya Aya | Web | 11. srpna 2017 v 11:52 | Reagovat

[5]: Děkuji moc, jsem ráda, že se líbí. A kdyby jsi měla zájem o doporučení nějakých anime, stačí říct. ^^
Nepodceňuj to a bude to v pohodě. Určitě to zvládneš a držím ti palce! ^^ :D Matiku jsem si vybrala dobrovolně [4]:, ale v příštích letech bude na většině škol v ČR povinná.

7 Nicole Nicole | Web | 12. srpna 2017 v 9:16 | Reagovat

maturita bola v pohode, čo je to proti každej jednej skúška na konci semestra? :D ale obdivujem ťa za dejepis, to ja by som z neho určite nezmaturovala :D ja som naopak maturovala z ekonómie, makroekonómie a účtovníctva :)
no a prípravky na matematiku, to ani nekomentujem, keď som zbadala skriptá s testami z minulých rokov, tak som to mala chuť zabaliť, presne ako hovoríš :D ale aj napriek tomu, že som si poslala prihlášku iba na jednu školu, prijímačky som zvládla a tento rok ma čaká písanie bakalárky :) vysoká je skvelá, gratulujem k prijatiu na tvoju vysnívanú školu! :)
a animefest ti fakt závidím, ja nemám vo svojom okolí nikoho, kto by na to so mnou išiel :( :D
PS: ako vždy, pekne napísaný a spracovaný článok, pekné fotky a roztomilá adminka v parochni je na spapanie ♥ :3

8 Aya Aya | Web | 15. srpna 2017 v 9:40 | Reagovat

[7]: Damn, nestraš mě. :D Mám trauma z vysoké so far! xDDD Mě dějepis vždycky strašně bavil, takže jsem byla ráda, že jsem si ho mohla vybrat (bála jsem se, že třeba mi do toho budou zasahovat rodiče), aby se mi to hodilo víc do budoucna, měla jsem si vybrat spíš informatiku nebo další matiku, ale naštěstí se tak nestalo. :'D BTW já zase obdivuji tvé předměty! Měli jsme jeden rok předmět ekonomii a moc mi to nešlo no... XDD

Děkuji moc, snad se na vysoké nezhroutím... :D

Aha, to je škoda. :< Spousta takových conů je orientována kromě Japonska i na západní hry a komixy apod., což spektrum návštěvníků a zájmů trochu rozšiřuje! :D A bývají tam i jednodenní vstupy. AFko je ovšem nej, snad se ti někdy poštěstí tam zajít! ^^ Díky za přečtení <3

9 S c a r s S c a r s | Web | 20. srpna 2017 v 16:57 | Reagovat

Oh shit, tu tvojí slohovku bych si ráda přečetla. It looks my kind of thing. Anyway, velké gratulace k maturitě, jako je to evidentně stále po letech jeden velký bullshit, ale asi si tím každý musíme projít.

I cracked up, když přišla řeč na Pocahontas. I mean, those positive vibes sort of gave a life. :'DDDD

But u know, dva měsíce po AF and i'm still bitter as fuck about it. Jakože ta vaše fotka s Mizu je cute. Jak vůbec Mizu žije? Se nikdy neozve, mrcha malá. :DDDD I bet she doesn't even remembers me. ;__;

A nakonec ještě gratulace k přijetí na vysokou. To horší teprve začne. :'DDDD But u can do it! Also, díky za seznámení s tím songem od Lady Gaga. U nás v práci denně jede Evropa 2 a dost to tam hrají. Samozřejmě jsem netušila, kdo to zpívá, ale líbila se mi. Na ten od Miley jsem už ale alergická. :'DDD

10 Aya Aya | Web | 20. srpna 2017 v 21:31 | Reagovat

[9]: NAH SENPAI, FAKT NECHTĚLA, SLOHOVKY SI NECHCE ČÍST NIKDO KROMĚ UČITELŮ. :DDDDD Vždycky, když se dívám zpětně na svoje slohy, ten cringe se nedá popsat slovy. Měla jsem asi bodů 25/30 a snad se to ke mně nikdy zpět nedostane! :D A děkuji moc za gratulaci! Byl to rozhodně zážitek a zkoušky na vysoké rozhodně tak zajímavé nebudou, protože státní maturita je kapitola sama o sobě... :'D Rok od roku to s ní je lepší!

:DDDDDDDDDDDDD OH WELL that life had to go somewhere at least! XDD

AAAAA to fakt? To mě fakt mrzí, že jsi nemohla... Btw byla jsi na Natsuconu? Neviděla jsem žádné fotky, tak hádám, že asi ne...XD Jinak už nějaký pátek jsem s Mizu nemluvila (ale plánovaly jsme původně jet na Advík, jen já jsem nakonec nemohla) so sort of the same reaction here, ale já mám co říkat, taky se neozvu první. :'DDDD CO TO POVÍDÁŠ, JAK BY SI MOHLA NEPAMATOVAT!!:DDDD MIZU-CHAN MUSTN'T FORGET!! ;DD
Btw když jsme u těch conů, možná pojedu do Prahy na Aki, ale uvidím, jak mi to půjde se školou. Nechce se mi shánět ubytování, u čehož to vždy ztroskotá, tak bych to viděla na jeden den, což je na mě až až. :D

Oh díky, snad to nebude můj konec. :')
Já ten song slyšela už dvakrát v obchodě, ale jinak na veřejnosti vůbec, protože Evropu2 nikde ani doma neposloucháme, ale stejně jsem musela hlasovat v nějakém jejich online žebříčku, aby tam The Cure hráli. :DDDDD Well, what a trash fan I am. :'D To jsem ráda, že se ti líbí. Je to jedna z mála písniček, co se mi po opravdu častém přehrávání neoposlouchala. :D
Malibu od Miley se mi na první poslech moc nelíbilo a ani mě nenadchlo, ale jak jsem se k tomu párkrát vrátila, tak jsem tomu dost přišla na chuť! Líbí se mi dost koncept a text, jinak ale její hlas ráda nemám, takže to poslouchám jen výjimečně no. :D

11 S c a r s S c a r s | Web | 23. srpna 2017 v 22:14 | Reagovat

[10]: Well, myslím, že všichni chytáme cringe ze slohů, ale to tvoje téma zní dost zajímavě. :'DDD

Nope, na Natsuconu jsem nebyla a popravdě jsem na něj úplně zapoměla ??? Jakože tohle se mi dlouho nestalo. :'DD Došlo mi to až v okamžiku kdy začala Toren dávat fotky na insta. :D LOL, U R RIGHT! Taky mě mohlo napadnout se někdy ozvat sama, že?! :'DDD A Aki, to je někdy v září, nebo říjen? Jestli bys dojela, tak bych se tam podívala. :D Na tomhle conu jsem ještě nebyla. Dej vědět, až to bude aktuální. :D

(a mimochodem, The Cure jsem následující tři poslouchala nonstop, like not kidding!)

12 Aya Aya | Web | 31. srpna 2017 v 19:25 | Reagovat

[11]:  Let's just forget about it... :DDD

ZAPOMNĚLA! :DDDD Oh damn, tak to je krizové zjištění! :D A Aki je poslední víkend v říjnu. Ještě uvidím, mám ten podzim teď trošku zaneprázdněný, ale určitě ti dám vědět dopředu~

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.