opening týdne | # 3.8

1. srpna 2017 v 20:26 |  » opening týdne


op # 2
全力バタンキュー!
AOP
texttento článek neměl ani původně vyjít,
protože najít tohle video bylo peklo
aneb autorský právo je občas mrcha ✨

▲ další moje zmutované haiku ze sbírky Ze života :''')


Trochu mě mrzí, jak to tu teď zeje prázdnotou, ale upřímně se mi moc psát nechce a i normálně dělám jen to nejnutnější. Otázkou zůstává, jak nakládám s tím převážným zbytkem svého času, hmm...

Znáte Osomatsu-san? Toto anime bylo celkem hit a za dva měsíce mu vyjde druhá série. Momentálně ho dokoukávám a víc o něm řeknu v příštím anime updatu, který by měl vyjít v průběhu příštího týdne, kdy budu doma. Lolol ne já ho fakt napíšu wink wink!! Můj jediný dojem, který teď momentálně zvěřejním, je, že mě to trošku zklamalo.

Na druhou stranu se mi líbí, jak je to pojaté v takové tradičnějším a trochu cartoonish stylu, což můžete zpozorovat i z toho openingu, který jsem vybrala. Upřímně ten první se mi zpočátku strašně nelíbil (takže jsem si celkem u tohoto oddychla), ale když jsem se na něj koukala zpětně, nějak mě ten odpor buďto přešel, nebo mi to je už všechno jedno. Není vlastně ani tak špatný, ale nemůžu zapomenout ten triggering pocit při druhém poslechu... Tento mi je zkrátka mnohem sympatičtější jak vizuálně, tak i hudebně, ale bohužel jsem k němu nenašla ani přeložený text.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.