4.7 | manga update

6. července 2018 v 13:27 |  ✿ anime & manga updatehttps://68.media.tumblr.com/a840ac58cc336e2b391b32002353287c/tumblr_nuw8b7Cjdj1rmzw91o1_540.gifhttps://78.media.tumblr.com/696a531c43a4d098c1e2175710024e28/tumblr_o3whltpV7y1sz111so1_540.gif


nakonec se okolnosti vyvinuly tak, že jsem se rozhodla narychlo napsat tento krátký update, protože se mi podařilo tento týden dohnat dvě mé fave rozečtené mangy. naposledy jsem manga update psala přesně před rokem a čtení jsem přetrhla kolem října, kdy mi začal semestr, takže toho bude dost. i když vlastně ne. ;)


https://68.media.tumblr.com/dec870b7a0cb51ce788b4b35c8ad5c12/tumblr_o40oby6Fai1rmzw91o1_r1_540.gifhttps://78.media.tumblr.com/01584511972b5b6ab6f6ffba18f5e8bc/tumblr_o5iecgF5sW1u9yt06o2_540.giftokyo ghoul:rekapitola 179let's start with something painful. když něco přestanete číst pravidelně, ten čas začne nějak rychle utíkat. a když před třemi týdny vyšlo oficiální oznámení, které se bleskovou rychlostí začalo šířit internetem, že tokyo ghoul:re bude ve třech chapterech končit, málem mě kleplo. už někdy před rokem ishida oznámil, že běží poslední arc, ale víte, jak to chodí, situace se vyvíjejí a ke konci to prostě samo od sebe úplně plynule nespěje.

tento týden jsem si po večerech k posledním 35 chapterům sedla (a k něčemu se vrátila zpětně), protože kolem pondělního večera byl poslední díl leaknutý a v úterý už se válely útržky všude po internetu, i když v young jumpu vyšel až později v týdnu. vlastně na mě čekal v podstatě celý dragon war arc - poetický název poslední velké války ninjů. vlastně ghúlů.

man, i'm so fucked. but fucked in a good way. haha. maybe not. ještě předposlední chapter dle všech ke konci vůbec nespěl, ale autoři si to prostě umí dobře udělat, když do endingu hodí timeskip nejlépe o šest let do budoucna. víc k tg asi nenapíšu v tomto článku, protože chci příští týden napsat samostatný update o ukončení tg:re a svých pocitech, a tento je pouze informační, čímž chci říct so far jenom jedno - tokyo ghoul se za ty tři roky stalo pro mě velmi silnou srdcovou záležitostí a je to výborná manga. nikdo zatím neví, proč se rečko ishida rozhodnul ukončit (rychle), ale ukončil to zřejmě minimálně tak, jak sám chtěl. thank you.
abripikuunah:“*AHEM*”


spoiler: v životě by mě nenapadlo, že by to mohlo skončit šťastně

WHERE IS MY TRAGEDY AND WHERE IS MY SHIRAZU BOY I AM NOT SATISFIED AT ALL
noragamikapitola 76loni někdy v červnu nebo už v květnu kapitolou 74 začal hiatus, protože jedna z autorského dua adachi-toka prý onemocněla nebo měla úraz, a jak jste si již mohli přečíst - posunuli jsme se zatím jen o dva celé chaptery. protože hiatus skončil teprve letos před měsícem a dneska přeložili nejnovější část. wow. you have no idea what kinda pain i've been through, protože když před pauzou skončí kapitola tím, že nora políbí yukineho, tak to je cliffhanger jak prase.

situace vlastně byla taková, že v příběhu mangy uběhl právě jeden rok - rok, co yato získal yukineho jako svoji zbraň shinki a seznámili se s hiyori, čímž započala jejich dobrodružství. yato se k yukineho prvním narozeninám rozhodl uspořádat flash mob (y) a nakonec všichni pařili do noci. poslední dvě nové části rozvádí nový arc - yato se po bitvě v "nebi" (kde sídlí japonští bohové tho?), kde trpěla především bishamon, rozhodnul definitivně porazit našeho černokněžníka aneb svého (nebiologického) tatínka podivného původu. jenže na bitvu proti jemu a noře musí získat novou shinki, aby neztratil yukineho, proto se je rozhodnul opustit a vydat se na tuto cestu sám. situace může dopadnout tak, že yato z toho vůbec nemusí vyváznout celý a pokud se vůbec reinkarnuje... no, to by bylo fajn, nicméně jako božstvo n-té kategorie to vůbec nemá vřelou pravděpodobnost a všechno záleží na tom, jestli si poté na něj hiyori vzpomene či ne. to teď zní velmi divně, ale v tomto světě nadpřirozené bytosti mizí logicky ze vzpomínek!


a víte co? i died a little, protože to trvalo literally 75 chapterů (kolik že to je vlastně let od vycházení?), co se ship yatori posunul na novou manga metu angstu a utrpení. WE SHALL MEET AGAIN? BYE WHERE IS THE SMOOCHING
i love you and you love me too but there's 900 years between us... ah fuck it

I didn't make you that shrine because I wanted you to reincarnate…


swatato:““I didn’t make you that shrine so you could reincarnate, I did it because…” ”


nakonec ony asi všechny kapitoly ukončují cliffhangrem a
ten v té dnešní části vůbec nevypadal pěkně. ne znovu pro bishamon.
achjo.


kuroshitsujikapitola 122o tom, jak se z nejsměšnějšího arcu z celé historie anglie stala jedna fan-teorie z tumbrlu krutou realitou, aneb our!ciel, toboso!ciel and what the fuck is going on again zřejmě napíšu také do samostatného článku o celém blue cult arcu, který jsem zatím nedohnala. ale už loni to bylo velmi belissimo a všechno mě bolí. 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.