j u n e | 2 0 1 8

15. července 2018 v 14:33 |  in memoriamdear journal-chan,


vyhodnotila jsem, že červen byl docela ordinary, což je vlastně fajn. nejradši bych to tak teď shrnula do dvou vět, neboť psát deníček začalo být opět poněkud painful.


no, podařilo se mi udělat nějakým čárymáry způsobem zkoušky z matiky i z logiky a slaynout zápočet z vizuální komunikace, u jehož učení jsem se topila celý víkend (a ještě si i kvůli tomu koupila nové sešity na uklidnění), protože mi na to víc času nezbylo. ale dostala jsem se do ateliéru, nebo to tak aspoň zatím vypadá, a tím jsem jarní semestr ukončila a už jsem asi dva týdny nebyla v isu, což je velmi příjemný pocit!


červen začal především tím, že jsem si jela koupit do bauhausu novou podlahu, o což jsem usilovala už skoro pět let a konečně se mi na to podařilo našetřit peníze, protože mamka mi na to přispěla jenom třetinu. den předtím, než rodiče přiletěli z dovolené, jsem s bráchou kompletně vystěhovala celý pokoj, aby to už měli na podnose pro rekonstrukci. to bylo osmadvacátého a já už dva týdny nemám kde spát, sedět na počítači a stylovat paruky, what a time of year. :'D


nicméně mezitím jsem si i našla novou práci, jak jsem to zmiňovala minule, že bych potřebovala více financí. tu mi doporučil brácha a jsem moc ráda, že jsem ji zkusila, protože je za skvělý peníze, ve výborné lokalitě, relativně mě to baví a ještě tam mám stravenky. zatím chodím občas (1 týdně) ještě i na předminulou brigádu a celkem jsem za tento týden mrtvá.06.06.

výstava aleše najbrta bylo hodně velké zpestření a strašně jsem se na to těšila i ve třicetistupňovém pozdně odpoledním vedru. čekala jsem, že z bienále toho uvidím víc, když už jsem tam zaplatila nehorázné vstupné, ale už začali zavírat. nakonec jsem se nedostala ani na najbrtovu přednášku o nové grafické identitě MUNI (kde ještě zatím studuji), kde bylo úplně narváno, tak jsem rozmrzele odešla domů. umprum muzeum mě poněkud sere, ale najbrt se samotným komentátorem najbrtem byl senzační.

16.06.

při cestě od babičky jsem se s mamkou stavila na dnu otevřených dveří na favu, tzv. enter favu, kde studenti prezentovali nějaké své výtvory. mám so far zájem o studiu na této fakultě a chtěla jsem aspoň seznámit s tím, jak to tam vypadá a tak, nicméně prostory mě poněkud rozhodily a trochu lituju, že tam zrovna máma byla se mnou. nakonec to nebylo ani na hodinu a s prospekty jsme jely domů.

30.06.

nejlepší akcí měsíce se stává brněnský cosplay sraz (lmao??), který poprvé organizvala malinká ady, aneb náš lil loki-chan. bylo nás tam pět a půl i s luciferem a s fotografem a situace se činila býti poněkud awkward, když jsme byli všichni (kromě mě lol) starý vraždy v porovnání s organizátorkou, ale nakonec mi to vnuklo představu o tom, jaké malé soukromé srazíčky bychom mohly (já mohla tho) organizovat a jak by mohly probíhat, aby byly "echt kvalitní", zábavné a společenské a neseděli jsme v pichlavé trávě, i když má fotograf fobii z klíšťat. uvidíme!

► ship: loki x víla

předposlední červnový víkend jsem jela s babičkou na karavan do výrovic, abych nebyla sama doma, což bylo nakonec výborné. bylo trochu blbé počasí a moc jsem tam toho z areálu neviděla, ale asi tam přes léto chci jet aspoň jednou znovu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nauesin Nauesin | Web | 16. července 2018 v 11:21 | Reagovat

Komorní srazy leckdy vyjdou mnohem líp, než ve velkém počtu :D Trochu mi je líto, že na žádné srazy už moc nejezdím :/

2 Sakamakiya Mononoke-Maka Sakamakiya Mononoke-Maka | E-mail | Web | 16. července 2018 v 18:51 | Reagovat

Já teď chodím na srazy s mou přítelkyní kterou miluji

3 beepinka beepinka | Web | 16. července 2018 v 22:08 | Reagovat

No vidíš jsi moc šikovná!!! ♥ A ty sešity jsou neskutečně boží! :3 užívej si prázdniny!!! :3 Jo a krásný dess!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.