in memoriam

n o v e m b e r | 2 0 1 6

19. prosince 2016 v 19:17

I když se mi před pár týdny podařilo konečně navrátit k blogu, z důvodu studování se mi zatím nepodařilo dohnat skluz s články, a tak se teprve teď vrhám na listopad, který je všeobecně mým nejneoblíbenějším měsícem roku, ale kupodivu letos jsem si z něj neodnesla žádnou újmu! Kalendář je od minule trošku kratší, ale asi je to lepší. Taky je dobré poznamenat, že díky takovému zpoždění všechny ušetřím z mých aktuálních dojmů z Yuri on Ice. :D


i'm still alive;

o c t o b e r | 2 0 1 6

4. prosince 2016 v 13:39


říjen opět v zásadě nezklamal, protože věci jdou od desíti k pěti mžiknutím oka, pokazil se mi monitor, maturitní příprava probíhá přesně tak, jak nechci, mimo jiné došlo k uzavření blogu, takže tento článek byl v době vydání nedostupný, a taky je dnes 30. 10. a moje reálná příprava článku vypadá asi takto, takže tento měsíc sepisuji trochu jako když vím houby. snad to odlehčuje fakt, že někdy se v jeden den stane víc věcí než za jeden týden, i když tohle mě možná trochu i štve. achjo.

s e p t e m b e r | 2 0 1 6

30. září 2016 v 15:35

LOLOLOL. Tak jsem se v deníčkování nevzdala, i když jsem měla v půlce měsíce fakt dost namále, učení mám každý den nad hlavu a nemám ani čas odpočívat, a ještě ke všemu kvůli hře Mystic Messenger mám nastavený budík na 3 ráno. :) No, bylo to divoké a momentálně jsem nemocná, ale i přesto pořád žiju.

dear journal-chan,

SEPTEMBER WAS SAVAGE AS FUCK

a u g u s t | 2 0 1 6

31. srpna 2016 v 19:59

I have no idea why I'm doing this to myself and I regret it already.

Další životní chyba právě vylézá z kukly a já stále nemůžu předejít chuti z tohoto deníčkového theme, proto je zřejmě tady. Už několik měsíců mám silné nutkání začít psát něco trochu jiného a pořád se to úplně nedaří, hlavně po naprostém ztroskotání věci jmenované jako '30 days to make myself feel better'. S tímto projektem se momentálně zabývám několik týdnů a je mi známo, že nejsem schopná ani v nejmenším se mu věnovat denně, natož týdně. Nicméně něco bude a bude to po mém a budu to dělat a možná se jednoho dne naseru nebo zjistím, že můj život je na tom fakt dost špatně.

dear journal-chan,

i am deeply aware i should not have done that but whatever
august made me feel to regret again
while the raging fire was spurting inside my lungs
black polyester fabric t shirt in 30 degrees was not a good idea at all but you know i am not weak
and believe it or not,
this is not my bad attempt in poetry


 
 

Reklama