in memoriam

j u n e | 2 0 1 8

15. července 2018 v 14:33dear journal-chan,


vyhodnotila jsem, že červen byl docela ordinary, což je vlastně fajn. nejradši bych to tak teď shrnula do dvou vět, neboť psát deníček začalo být opět poněkud painful.


m a y | 2 0 1 8

12. června 2018 v 16:08po tolika měsících jsem si opět odvykla dělat obrázky a trávit tři dny u vytváření deníčku, yet here i am again~ docela mi ovšem chybí vytváření upadates v podobném duchu jako poslední deníček o dragon age inquisition, ale určitě nějaký podobný shit zase bude, až u něho budu trávit celý měsíc. :D


j a n u a r y | 2 0 1 8

1. února 2018 v 15:37 | když články o dia no ace byly cancerz určitě dobrého důvodu jsem se tu nakonec vůbec neobjevila. dala bych si facku za omluvy a výmluvy, protože to sama fakt nesnáším, proto mě můj přístup celkem mrzí. nikdo však neřekl, že není čas na malou rekonstrukci. slíbila jsem minimálně sobě samé, že po skončení podzimního semestru, tedy týden před vánoci, napíšu nové updaty. to se bohužel kvůli soukromým událostem tak úplně nestalo... hned po novém roce, co mi začalo zkouškové, jsem byla v podstatě odhodlaná a nachystaná se článkům věnovat, jen jsem prostě a jednoduše neměla náladu. i navzdory tomu jsem měla dost volného času, který jsem se rozhodla velmi efektivně využít.

d e c e m b e r | 2 0 1 7

31. prosince 2017 v 23:08už je tomu fakt nehorázně dlouho, já vím, ale pochop, že se mi fakt strašně nechtělo. už tě píšu víc jak rok, což mi přijde strašně neuvěřitelné a zábavné zároveň. jsem ráda, že jsem začala dělat tyto články, protože mi dávají hodně do života. kromě toho jsou ale taky fakt pain, ale stejně hádám, že je nezruším, i když sem budu psát asi tak jednou za rok.

j u l y | 2 0 1 7

12. srpna 2017 v 14:11.....
Prázdninky prázdninky prázdninečky. Je sice teprve srpen, ale já už mám prázdniny dva měsíce, což je fakt super věc! Trochu mě sice mrzí, že nejdelší letní prázdniny mého života zatím nejsou nic extra, ale nestěžuju si, protože by to mohlo být daleko horší asi tak jako loni. Od června to jsou už dva měsíce, co jsem se vrátila konečně k blogování a opravdu si nemůžu stěžovat~ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
.....Dnes mě chvalte ze více fotek než textu! <3

m a y | 2 0 1 7

5. srpna 2017 v 16:55AHAHAHAHHA Tak jo, zase to trvalo půl století, protože. se mi tak. strašně. nechtělo. Ale všichni rádi zavzpomínají na své maturitní příhody a napínavou atmosféru před rozbalováním dopisu o (ne?)přijetí na vysokou. Naštěstí od půlky dubna si vedu deník (fakt že jo), takže vůbec není nutné sahat až do ponožek, kde bych měla hledat vzpomínky na úterý třetíto týdne před dvěma měsíci. Pfufufu. A bohužel se mi sem nevešlo pokračování, které proto vyjde později.

.....
TBH košaté vzpomínky na maturitu se mi trošku protáhly, takže i když jsem to chtěla napsat do jednoho článku, radši jsem si to rozmyslela.
.....

a p r i l | 2 0 1 7

3. července 2017 v 22:43


Tak se znovu pokouším obnovit toto peklo, které vysává mojí manu rychlostí světla. Přestala jsem s tím od prosince a ospravedlňuje mě, že mé aktivity tehdy ani nebyly příliš zábavné, pokud do toho nepočítáme učení do semináře a tvorba maturitních témat do dějepisu.

n o v e m b e r | 2 0 1 6

19. prosince 2016 v 19:17

I když se mi před pár týdny podařilo konečně navrátit k blogu, z důvodu studování se mi zatím nepodařilo dohnat skluz s články, a tak se teprve teď vrhám na listopad, který je všeobecně mým nejneoblíbenějším měsícem roku, ale kupodivu letos jsem si z něj neodnesla žádnou újmu! Kalendář je od minule trošku kratší, ale asi je to lepší. Taky je dobré poznamenat, že díky takovému zpoždění všechny ušetřím z mých aktuálních dojmů z Yuri on Ice. :D


i'm still alive;

o c t o b e r | 2 0 1 6

4. prosince 2016 v 13:39


říjen opět v zásadě nezklamal, protože věci jdou od desíti k pěti mžiknutím oka, pokazil se mi monitor, maturitní příprava probíhá přesně tak, jak nechci, mimo jiné došlo k uzavření blogu, takže tento článek byl v době vydání nedostupný, a taky je dnes 30. 10. a moje reálná příprava článku vypadá asi takto, takže tento měsíc sepisuji trochu jako když vím houby. snad to odlehčuje fakt, že někdy se v jeden den stane víc věcí než za jeden týden, i když tohle mě možná trochu i štve. achjo.

s e p t e m b e r | 2 0 1 6

30. září 2016 v 15:35

LOLOLOL. Tak jsem se v deníčkování nevzdala, i když jsem měla v půlce měsíce fakt dost namále, učení mám každý den nad hlavu a nemám ani čas odpočívat, a ještě ke všemu kvůli hře Mystic Messenger mám nastavený budík na 3 ráno. :) No, bylo to divoké a momentálně jsem nemocná, ale i přesto pořád žiju.

dear journal-chan,

SEPTEMBER WAS SAVAGE AS FUCK
 
 

Reklama