✿ kurobasu

dojmy | kuroko no basuke

15. června 2015 v 22:06 | # spoilery
Gooooosh, konečně jsem se přemohla k dodělání tohoto shitu. Už ani nestíhám počítat, kolik měsíců uběhlo od doby, co jsem viděla poslední díl anime KNB, nicméně od té doby mě každý týden přesně od soboty asi půl desáté večer do pátku do rána pronásledují spoilery, screenshoty, meme a další parodické věcičky, které ovládají moji dash na facebooku, protože je dobrovolně odebírám z asi 3 různých stránek a stále je odmítán unfollownout (#very tumbla slang). Kvůli této lehce nepříjemné věci se ve vymezeném čase snažím fb docela vyvarovat, každopádně to moc nefunguje.

Tak teda konečně je tu tento článek, který začal býti psán 1. ledna, kya. { Z tohoto důvodu se můžete cítit, jako byste četli kroniku, kvůli hodně dávno sepsaným poznámkám. } Ptáte se proč tohle všechno... Už asi před rokem jsem si usmyslela, že vydám recenzi na mangu dřív, než dojede poslední díl. To bych ji ale prvně musela mít dočtenou. Dala jsem si nato asi dva týdny. Nechť mě provází štěstěna.

The Bastketball which Kuroko Plays [2008 - 2014] 黒子のバスケ
autor | Tadatoshi FUJIMAKI
shonen | sportovní, komedie

Nižší střední škola Teiko má neuvěřitelně silný basketbalový klub, který několikrát po sobě vyhrál celý japonský šampionát. V jejich dlouhé a úspěšné historii se najde generace pěti hráčů, kteří byli tak silní, že byli nazváni jako géniové "zázračné generace". Kolem nich se také šíří podivná pověst - že existoval ještě jeden hráč, kterého nikdo neznal a jehož jméno nebylo zapsáno v jediném zápasu, ale jenž byl uznáván těmito pěti génii, tzv. Přízračný šestý člen. Po absolvování se cesty hráčů zázračné generace rozdělily a každý se vydal jinou cestou. Je to jen otázka času, než se střetnou znovu na hřišti; tentokrát však proti sobě.

otagované #kurobasu

7. dubna 2013 v 13:17

30/08/2013
16/11/2013
23/02/2015
 
 

Reklama
č l á n k yn a v i g a c em a i l b o xa n i m e & m a n g ab l o g r o l l
vzkazy určené pro komentáře, které nesouvisí se články a jinak budou smazány
rozcestník obsahující odkazy na tituly vyskytující se na blogu, recenze, updaty s novinkami a postřehy a další, postupně se
aktualizuje
seznam blogů, které navštěvuji, postupně se aktualizuje, více

pár slov o přispěvatelce, postupně
se aktualizuje

měsíční zápisy do deníku formou
kalendáře s fotkami, informativní

historie všech článků blogu chronologicky dle data vydání