MMXVII

def foo(💀):

3. prosince 2017 v 19:08

we traveled for weeks, just to escape your demons

30. září 2017 v 16:02


http://68.media.tumblr.com/2c81795275a687e77afdd822941d4855/tumblr_ov7n61DYvf1qzxv73o1_r2_540.gifhttp://68.media.tumblr.com/8fa1a91d74466a3b050c5f264d3469c5/tumblr_ovxaoxWkP81wu8bpdo1_500.gif


Už někdy během srpna jsem si uvědomila neblahé pocity z nástupu na univerzitu, na níž jsem už prožila emočně nevyrovnané dva celé týdny. Zatím mi to ne až tak moc vyhovuje a pochybuju, že se to nějak závratným způsobem někdy zlepší (nebo aspoň ne tento semestr for sure; I can feel the seme part for sure). Našla jsem si nakonec svoji dream job podle inzerátu, která je tematicky jen lehce odkloněná od toho, co jsem chtěla vystudovat, ale asi stejně u ní momentální chci skončit i po bakaláři, pokud se tak daleko vůbec dostanu. Just let me die already if you don't want me to marry into wealthy mafia family.

Zatím to s blogováním vidím poměrně bledě, pokud mi nechcete radit s úkoly do programování. Každý den se totiž potřebuju připravovat na předměty, pokud k tomu vůbec najdu sílu, protože jestliže by se toho seskupilo najednou nějak moc, tak by to byl pro mě asi velký problém. Jinak se mi ale dneska podařilo nainstalovat si software ke grafletu. Měla jsem strach, že mě to nepustí přes licenzované kódy, které jsem použila už asi před 3 lety při registraci na Wacom stránkách (jenže můj účet tam jaksi už nebyl????). NO ALE POVEDLO SE. Možná někdy přidám nějaký obrázek, přestože like:
  • vůbec nemaluju
  • nepodstoupila jsem žádný progress ve schopnostech ani nápadech
  • ???
eh, I've never been into Inktober but there's nothing else left for me 🤷

Back in town

13. června 2017 v 21:37

Drazí blogoví spoluobčané, všichni mí miláčci a vy ostatní,

je tomu již necelého půl roku, co jsem psala naposledy, nicméně přijíždím s plnou nádrží zpět. ヽ( ・∀・)ノ I když to uteklo fakt strašně rychle, těch pět měsíců byla pěkně dlouhá doba, za kterou se mi patřičně změnil život. Překonala jsem mimochodem maturitu a teď je ze mě vysokoškolský kouhai a jen tiše brečím. Naštěstí po nějakých neurčitých technických chybách mi dokonce funguje i blog #zatím, takže jsem se #zatím oficiálně plnohodnotně vrátila, jak říkal můj slib.

Tímto tedy zahajuji již šestý rok provozu blogu, který se navrátí do starých kolejí. (๑˃ᴗ˂̵)و Žádné velké změny zatím neplánuji, dokud se mi nepodaří tematicky navázat na dávné časy. Mimo jiné, jak si můžete všimnout při nahlédnutí do archivu, tak je velmi chudý již od konce minulého roku, kdy jsem z osobních důvodů zlikvidovala všechny články a 80 % z nich zatím vrátit neplánuju, protože smazat asi 2K článků nebyla prdel (non, už žádné cringe scene tutoriály!!:D). V blízké době se kromě anime updatu (konečně) objeví i nějaký ten deníček a možná kindervajíčko s překvapením~

This time I'm not leaving w/o yoü.

MMXVII a já (hopefully)

7. ledna 2017 v 21:43

dear 2017, i do not want to sound desperate again, but p l s .

vážení blogoví spoluobčané,

http://68.media.tumblr.com/f11698e87add4acf82ffe7dcddc9a15c/tumblr_obw00wJvdA1vbmtz7o2_250.gif
přeji vám blahodárný nový rok s pevným zdravím a tak dále. (つ ͡° ͜ʖ ͡°)つ sice jsem do něj nevkročila nikterak pozitivně, ale na základě horoskopů cítím mnoho dobrodružství a naděje (jako každý rok, lmao).

doufám, že mí drazí návštěvníci pochopí moji neaktivitu, kterou momentálně navíc sužuje jakási nemoc. tu svádím asi na svůj prohlížeč, jinak netuším, proč mám blog tak zasekaný.

letos maturuju, proto mám nejomezenější čas na blog za celou svoji 'kariéru'. v únoru už také budu dělat přijímačky na vš ve formě nsz. mj. plánuji se napsat k sebevraždě matematika+, protože na ní by mohla být závislá moje budoucnost (vemte mě na fi, pretty please). a všechno vidím nechutně pozitivně, protože mám přečtený almost všechny knížky k maturitě. ( •̀ᄇ• ́)ﻭ✧

ráda bych se blogu více věnovala, protože ho mám pořád ráda, ale je snad pochopitelné, že to teď hned nejde, a já si jen něco nesnažím namlouvat... kalendářní deníčky, moje jediná aktuální produktivita, budou nadále pokračovat, i když (mi lezou na nervy) je velmi komplikované dostat se ze skluzové smyčky. :D mám pořád silné doufání v psaní anime a manga updatů, které mě velmi baví, a také jednotlivé recenze a rozbory. novým rokem slibuji velký nával sezónně uspořádaných sérií a mnoho mang a nejen yaoi (σ・з・)σ, i když to tedy nebude hned.

předsevzetí | 2 0 1 7
  • dodržovat pitný režim
  • jíst pravidelně
  • vyhodit bratrův koberec třeba do prdele
  • (possible unknown adventure?)
aneb
realita
 
 

Reklama
č l á n k yn a v i g a c em a i l b o xa n i m e & m a n g ab l o g r o l l
vzkazy určené pro komentáře, které nesouvisí se články a jinak budou smazány
rozcestník obsahující odkazy na tituly vyskytující se na blogu, recenze, updaty s novinkami a postřehy a další, postupně se
aktualizuje
seznam blogů, které navštěvuji, postupně se aktualizuje, více

pár slov o přispěvatelce, postupně
se aktualizuje

měsíční zápisy do deníku formou
kalendáře s fotkami, informativní

historie všech článků blogu chronologicky dle data vydání